Gry edukacyjne dla dzieci

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Gry edukacyjne dla dzieci

Jest 192 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 192 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 192 elementów

W tej kategorii znajdziecie Państwo gry edukacyjne dla dzieci w różnym wieku, tak dla przedszkolaka jak i starszego dziecka. Jak sama nazwa wskazuje gry edukacyjne nie tylko pozwalają dzieciom miło spędzić czas, ale przede wszystkim uczą nowych umiejętności.

Dla Waszej wygody podzieliliśmy gry w naszym sklepie na gry planszowe, łamigłówkigry układanki dla dzieci oraz gry magnetyczne.

Z całej masy gier edukacyjnych dla dzieci jakie u nas znajdziecie szczególnie polecamy grę Dobble wydawnictwa Rebel. Jest to prawdziwy hit sprzedaży. Ta bardzo popularna wśród dzieci i dorosłych gra dostępna jest w wersji dla starszych jak i młodszych dzieci (Dobble Kids). Bardzo ciekawa pozycja to także gra planszowa "Było sobie życie". Z gier dla całej rodziny polecamy klocki Jenga, gdzie zabawa polega na wysuwaniu z postawionej wieży pojedynczego klocka i umieszczaniu go w innym miejscu konstrukcji, wygrywa ten kto nie zburzy wieży. 

Bardzo ciekawa gra dla nieco starszych dzieci to gra Cortex wyzwania, lub wiewióry. Dla tych nieco młodszych polecamy liczne gry magnetyczne lub puzzle gdzie dziecko uczy się nazw różnych przedmiotów, zwierząt, poznaje liczby i pierwsze słowa. Z gier zręcznościowych szczególnie ciekawie prezentuje się gra zręcznościowa Mistakos, która polega na układaniu sztosu krzeseł, przegrywa ten gracz przez którego konstrukcja się zawali. Niezwykle wciągająca gra to także jeżyk - równoważnia. 

Znajdziesz u nas wszystkie te gry jak i dużo więcej. W ofercie gry edukacyjne dla dwulatka, 3-latka, 4-latka, 5-latka, 6-latka, jak i starszych dzieci.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.