Gry edukacyjne dla dzieci

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Blog navigation

Najnowsze wpisy

Gry edukacyjne dla dzieci

Jest 98 produktów.

Podkategorie

 • gry planszowe

  Gry planszowe dla dzieci w różnym wieku. Planszówki to najlepsza zabawka edukacyjna - świetnie nadaje się na prezent, angażuje w zabawę nie tylko dzieci ale też dorosłych.

  Gry planszowe uczą dzieci:

  • zasad matematycznych
  • strategicznego oraz logicznego myślenia
  • współzawodnictwa a jednoczesnie umiejętności przegrywania
  • działania w grupie
  • wiedzy o otaczającym nas świecie, w tym z róznych dziedzin np historii, biologii itp
  • spostrzegawczości, refleksu
  • zarządzania, np zasobami

  Gry planszowe, które znajdziecie w naszej ofercie są pięknie wykonane a ich produkcja odbywa się w Europie.

 • Łamigłówki

  Jeśli lubisz wyzwania, chcesz sprawdzić i pogłębić swoją wiedzę, a nawet przekroczyć granice swoich dotychczasowych możliwości. Zapraszamy do zabawy dzieci w różnym wieku, które uwielbiaja łamigłówki.

 • gry magnetyczne

  gry magnetyczne

  świetna pomoc dydaktyczna dla dzieci, przy użyciu magnetycznych elementów dziecko może dopasowywać kształty czy też np literki do odpowiednich pól bądź tworzyć obrazki np z figur geometrycznych

  tablice magnetyczne, gry z elementami posiadającymi magnesy, przebieranki magnetyczne, książeczki magnetyczne. puzzle magnetyczne, literki i cyferki na tablicy magnetycznej, dopasowywanki magnetyczne

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 98 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 98 elementów

W tej kategorii znajdziecie Państwo gry edukacyjne dla dzieci w różnym wieku, tak dla przedszkolaka jak i starszego dziecka. Jak sama nazwa wskazuje gry edukacyjne nie tylko pozwalają dzieciom miło spędzić czas, ale przede wszystkim uczą nowych umiejętności.

Dla Waszej wygody podzieliliśmy gry w naszym sklepie na gry planszowe, łamigłówki oraz gry magnetyczne.

Z całej masy gier jakie u nas znajdziecie szczególnie polecamy grę Dobble wydawnictwa Rebel. Jest to prawdziwy hit sprzedaży. Ta bardzo popularna wśród dzieci i dorosłych gra dostępna jest w wersji dla starszych jak i młodszych dzieci (Dobble Kids). Bardzo ciekawa pozycja to także gra planszowa "Było sobie życie". Z gier dla całej rodziny polecamy klocki Jenga, gdzie zabawa polega na wysuwaniu z postawionej wieży pojedynczego klocka i umieszczaniu go w innym miejscu konstrukcji, wygrywa ten kto nie zburzy wieży. 

Bardzo ciekawa gra dla nieco starszych dzieci gra Cortex wyzwania, lub wiewióry. Dla tych nieco młodszych polecamy liczne gry magnetyczne lub puzzle gdzie dziecko uczy się nazw różnych przedmiotów, zwierząt, poznaje liczby i pierwsze słowa. Z gier zręcznościowych szczególnie ciekawie prezentuje się gra zręcznościowa Mistakos, która polega na układaniu sztosu krzeseł, przegrywa ten gracz przez którego konstrukcja się zawali. Niezwykle wciągająca gra to także jeżyk - równoważnia. 

Znajdziesz u nas wszystkie te gry jak i dużo więcej. W ofercie gry edukacyjne dla dwulatka, 3-latka, 4-latka, 5-latka, 6-latka, jak i starszych dzieci. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.