Lista produktów producenta: AMAV

AMAV - Producent kreatywnych i artstycznych zabawek.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 15,99 zł W magazynie

  AMAV Mosaikit Pirate Zestaw składa się z 2 plakatów - ilustracji, na których zaznaczono miejsca, na które naklejamy "piankowe kwadraciki".  Każdy zestaw zawiera ponad 400 takich mozaiek (spodnia ich warstwa jest z taśmą samoprzylepną), ponadto w zestawie jest plastikowa ramka, 4 elementy do zamocowania obrazka w ramce.

  15,99 zł
  W magazynie
 • 15,99 zł W magazynie

  AmAv - Kreatywna mozaika Wróżki Zestaw składa się z 2 plakatów - ilustracji, na których zaznaczono miejsca, na które naklejamy "piankowe kwadraciki".  Każdy zestaw zawiera ponad 400 takich naklejek (spodnia ich warstwa jest z taśmą samoprzylepną), ponadto w zestawie jest plastikowa ramka, 4 elementy do zamocowania obrazka w ramce.

  15,99 zł
  W magazynie
 • 15,99 zł W magazynie

  AmAv - Kreatywna mozaika Motyle Zestaw składa się z 2 plakatów - ilustracji, na których zaznaczono miejsca, na które naklejamy "piankowe kwadraciki".  Każdy zestaw zawiera ponad 400 takich naklejek (spodnia ich warstwa jest z taśmą samoprzylepną), ponadto w zestawie jest plastikowa ramka, 4 elementy do zamocowania obrazka w ramce.

  15,99 zł
  W magazynie
 • 22,99 zł W magazynie

  Mozaika - Szkatułka serce - AmAv Szkatułka w kształcie serca do własnoręcznego ozdobienia. Zestaw zawiera 500 samoprzylepnych elementów: błyszczących naklejek oraz kryształków (spodnia ich warstwa jest z taśmą samoprzylepną), ponadto w zestawie jest plastikowa szkatułka z pokrywką oraz instrukcja.Dla dzieci 5+

  22,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów