Zabawki Edukacyjne

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Zabawki Edukacyjne

Jest 414 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 414 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 414 elementów

Ciekawe, mądre i edukacyjne zabawki dla dzieci

Zabawki edukacyjne dla dzieci to uczące, mądre, pomysłowe i oryginalne zabawki, które pomogą Ci poprzez zabawę z dzieckiem, rozwijać jego wyobraźnię, kreatywność, inteligencję emocjonalną czy też zdolności manualne.

Bardzo ważne jest aby dobrać odpowiednią zabawkę edukacyjną do wieku dziecka. Na każdym etapie rozwoju dziecko ma inne potrzeby, i stoją przed nim inne wyzwania. Wybierając dla niego właściwą, ciekawą zabawkę, pomagamy dziecku poprzez zabawę nabywać wiele cennych, nowych umiejętności. Dobór odpowiedniej zabawki pomoże też uniknąć sytuacji, kiedy dziecko nie radząc sobie z nią, zniechęci się.

Tak więc mając na uwadze wiek i możliwości swojego dziecka, serdecznie zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą. Z naszej strony zrobiliśmy wszystko aby zabawki które tutaj znajdziecie były nie tylko edukacyjne, ale także bezpieczne. Dużą uwagę przykładamy do jakości wykonania produktów dostępnych w naszym sklepie, materiałów z jakich są wykonane oraz miejsca produkcji. Wszystkie zabawki dostępne u nas produkowane są w Europie.

W ofercie min. puzzle, gry edukacyjne, zabawki zręcznościowe, zabawki wspomagające naukę kolorów, kształtów, literek i cyferek. Tego typu zabawki pomogą wzbogacać wiedzę dziecka o świecie i rozbudzać jego ciekawość.

Mądre zabawki dla dwulatka

Bardzo ciekawą propozycję dla 2 latka, tak dla chłopca jak i dziewczynki ma firma Playmobil w swojej serii 1.2.3 która stworzona została dla dzieci które ukończyły 18 miesięcy życia, a nie ukończyły jeszcze 3 lat. Oferta tej firmy jest szalenie bogata i spełni oczekiwania najbardziej wymagających dzieci jak i ich rodziców.

Mądre zabawki dla 3 latka

Mądre zabawki dla 4 latka

Zabawki dla 4 latka należy starannie dobierać. Powinny uczyć go nowych umiejętności, jednocześnie nie zniechęcając go do zabawy. Idealnie byłoby dobrać taką zabawkę która daje dziecku satysfakcję, gdzie może wykorzystać wcześniej zdobyte doświadczenia, jednocześnie delikatnie podnosząc poprzeczkę, tak aby ciągle mógł uczyć się czegoś nowego. Przy doborze zabawki należy przede wszystkim patrzeć na przedział wiekowy zabawki, a nie tylko na minimalny wiek od którego dziecko daną zabawką może bawić się w bezpieczny sposób. Kilka ciekawych propozycji dla dzieci w tym wieku to np. gra Dobble Kids, zegar do nauki godzin, Kapitalne Zagadki, koraliki Hama, klocki Korbo czy np. mozaiki dla dzieci.

Mądre zabawki dla 5 latka

Mądre zabawki dla 6 latka