Grzechotki dla dzieci i niemowląt

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Grzechotki dla dzieci i niemowląt

Jest 38 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów

Grzechotki dla dzieci i niemowląt

Grzechotka dla dziecka, to jedna z pierwszych zabawek w życiu każdego dziecka. Małe dziecko na początku widzi bardzo niewiele. Z czasem uczy się rozróżniać tylko podstawowe kolory. Dlatego tak ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka są docierające do niego dźwięki. Pierwszą grzechotkę można dziecku kupić już w drugim miesiącu życia. Na początku maluszek nie będzie w stanie tej grzechotki nawet złapać. Jednak w tym wieku dzieci bardzo szybko się zmieniają. Z każdym miesiącem życia ich zdolności, możliwości i zaciekawienie otaczającym światem będzie się mocno zmieniać. Kilkumiesięczne dziecko zainteresowane kolorem, czy ciekawym dźwiękiem, zacznie sięgać po swoją zabawkę. Przy okazji ucząc się chwytać przedmioty.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo grzechotki które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego rodzica, a każde dziecko czy noworodek, nie będzie chciało wypuścić swojej pierwszej zabawki z ręki.

Jaką grzechotkę kupić dla swojego dziecka?

Na rynku dostępnych jest wiele zabawek dla niemowląt. Dla młodego rodzica naprawdę ciężko jest odnaleźć się w gąszczu ofert. Jako że sami jesteśmy rodzicami, kiedy szukaliśmy idealnej zabawki dla swojego dziecka, zrobiliśmy bardzo dokładny przegląd rynku. Skupiliśmy się przede wszystkim na bezpieczeństwie. Bezwzględne minimum jakie muszą spełniać produkty które trafiają do rąk naszych podopiecznych to spełnienie przez nie wymaganych prawem norm i posiadanie certyfikatów poświadczających o tym że dany produkt nie wyrządzi krzywdy dziecku. Kolejna ważna dla nas sprawa to funkcjonalność produktów oraz ich miejsce produkcji. W naszej ofercie znajdziecie tylko starannie wyselekcjonowane przez nas grzechotki, które produkowane są w Polsce lub innych krajach Unii Europejskiej.

Z jakiego materiału wykonana jest grzechotka?

Jako rodzic możesz zadecydować z jakiego materiału grzechotka ma być wykonana. W ofercie mamy grzechotki drewniane, wykonane z plastiku, czy np. grzechotki z materiału. Materiały które zostały wykorzystane do produkcji grzechotek dla dzieci, posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty. A farby użyte do ich pokolorowania są w pełni bezpieczne dla dzieci.

Czy grzechotka pełni jakąś dodatkową funkcję?

Intensywne kolory grzechotek dostarczają maluchom odpowiednich bodźców. Co jest szczególnie ważne w okresie kiedy wzrok dziecka bardzo szybko się rozwija. Odpowiedni kształt grzechotki pomaga dziecku rozwijać umiejętność chwytania przedmiotów. Taka zabawka będzie też doskonale stymulować zmysł słuchu i wzroku dziecka. Nie możemy nie wspomnieć także o tym, że niektóre produkty z tej kategorii pełnią nie tylko funkcję grzechotki ale także gryzaka dla dzieci. Co w okresie ząbkowania będzie niezwykle pomocne. Gryzaki dla dzieci pomagają ukoić ból przynosząc mu ulgę.

Zapewne nie znajdziecie tutaj wielu zabawek z reklam telewizyjnych. Grzechotki które są w naszej ofercie to zabawki które nie potrzebują dodatkowej promocji. Ich atutem jest bezpieczeństwo i jakość wykonania. Serdecznie zapraszamy do zakupów. Zadbaj o swojego maluszka.