Puzzle dla dzieci

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Puzzle dla dzieci

Jest 101 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 101 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 101 elementów

Puzzle dla 2 latka (dwulatka)

Dla najmłodszych dzieci, tych które ukończyły 2 latka, polecamy drewniane puzzle (układanki), polskiej firmy Pilch. Są to klocki sześciany, na których znajdują się obrazki powiązane tematycznie, takie jak np. morskie zwierzątka, polne zwierzęta, owoce i warzywa czy bardzo popularne puzzle pojazdy jak również maszyny budowlane. Prawidłowo ułożone dają możliwość ułożenia sześciu różnych obrazków.

Tego typu układanki mają wiele wartości dydaktycznych. Rozwijają u dzieci spostrzegawczość, wyobraźnię czy zdolności manualne. Zabawa taki puzzlami daje wiele radości, a jednocześnie kształci pamięć, uczy zręczności i co najważniejsze usprawnia również koordynację ruchowo - wzrokową u dzieci.

Puzzle dla dwulatka zrobione są z odpowiednio dużych elementów. Poszczególne zestawy różnią się nie tylko obrazkami ale także ilością elementów, co się z tym wiąże różnią się nieznaczenie poziomem trudności. Na początek przygody z puzzlami, warto kupić małemu dziecku mniejsze zestawy, z czasem przechodząc na te bardziej rozbudowane.

Puzzle dla 3 latka

Dla dzieci które ukończyły 3 lata, polecamy wspaniale wykonane puzzle firmy Longi. Puzzle tej firmy produkowane są w Hiszpanii. Puzzle Longi pełnią szereg funkcji edukacyjnych. Dzieci poznają np. zwierzęta czy np. uczą się liczenia. Dużą popularnością cieszą się także układanki logiczne polskiej firmy Bajo. Za ich pomocą można układać figury 3D. Warto także zwrócić uwagę na magnetyczne puzzle firmy Cubika. Jest to ciekawa gra i zabawa jednocześnie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie u nas puzzle tak dla tych najmłodszych dzieci jak i starszych.