Gry magnetyczne

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Gry magnetyczne

Jest 18 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Gry magnetyczne dla dzieci

W ofercie znajdziecie Państwo gry z elementami posiadającymi magnesy, tablice magnetyczne, przebieranki, książeczki magnetyczne, puzzle, literki i cyferki czy np. układanki.

Gry magnetyczne to świetna pomoc dydaktyczna dla dzieci. Przy użyciu magnetycznych elementów dziecko może dopasowywać kształty czy też np. literki do odpowiednich pól bądź tworzyć obrazki np. z figur geometrycznych.

Gry magnetyczne idealnie sprawdzą się w domu jak i w podróży. Jeśli chcemy zająć czymś dziecko w samochodzie czy samolocie, gra magnetyczna będzie doskonałym rozwiązaniem. Dzięki magnesom nie musimy się martwić że poszczególne elementy pospadają nam na podłogę. A dziecko będzie pochłonięte zabawą która nie tylko dostarcza rozrywkę ale ma też walory edukacyjne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przypominamy także że wszystkie zabawki w naszym sklepie są bezpieczne dla dzieci i produkowane są w Europie.