Naśladujemy dorosłych

Promocje

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150


Blog navigation

Najnowsze wpisy

Nowe produkty

Naśladujemy dorosłych

Dzieci to uważni obserwatorzy - bardzo często naśladują czynności wykonywane przez dorosłych w ciągu dnia: uwielbiają udawać tatę kiedy rozmowia przez telefon, mamę robiącą makijaż przed wyjściem do pracy, babcię zapraszającą gości na herbatkę. Zabawki, które proponujemy dzieciom w tym dziale pomagają imitować dorosłych. Znajdziecie więc tutaj m...

Dzieci to uważni obserwatorzy - bardzo często naśladują czynności wykonywane przez dorosłych w ciągu dnia: uwielbiają udawać tatę kiedy rozmowia przez telefon, mamę robiącą makijaż przed wyjściem do pracy, babcię zapraszającą gości na herbatkę. Zabawki, które proponujemy dzieciom w tym dziale pomagają imitować dorosłych. Znajdziecie więc tutaj między innymi: zabawkowe naczynia, kuchnie dla dzieci, walizeczkę lekarza, narzędzia mechanika dostosowane dla dzieci, tablicę do zabawy w szkołę, zestaw do sprzątania oraz wiele, wiele innych zabawek dzięki którym dzieci będą mogły odgrywać "dorosłe role" oraz wcielać się w różne zawody.

Więcej

Naśladujemy dorosłych 

Jest 44 produktów.

Podkategorie

 • Zabawa w gotowanie dla...

  Zabawa w gotowanie

  Kto nie bawił się w gotowanie :) ? W ofercie naczynia, zestawy obiadowe, fartuszki, kuchenki i wszystko co potrzeba aby można było przygotować wymarzony posiłek i doskonale bawić się w gotowanie. Zabawa w gotowanie to jedna z bardziej popularnych zabaw z serii "naśladujemy dorosłych".

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • dom i sprzątanie

  Zabawa w dom i sprzątanie

  Znajdziesz tutaj domki dla lalek, domek letniskowy, naczynia, kuchnie z akcesoriami oraz inne rzeczy które będą bardzo przydatne w zabawie w dom.

 • policja, straż, szpital

  Zabawki - policja, straż pożarna, szpital.

  Kto z nas nie bawił się w policję czy strażaka? W ofercie wozy strażackie, pogotowie, pistolety policyjne, komisariat policji, motorówki, helikoptery i wiele więcej.

 • farma - wieś
  Zabawki farma - wieś
 • zabawa w murarza

  Budowle z cegiełek - Zabawa w murarza

  Do zabawy w murarza doskonałe będą klocki Teifoc. Zabawa tymi klockami to zabawa na wiele dni. W zestawach znajdują cię cegiełki, zaprawa z mąki kukurydzianej, dachówki, drobne elementy wykończenia, kielnia i wiele innych akcesoriów potrzebnych przy zabawie w murarza. Małym budowniczym pomorze dołączana do karzdego zestawu instrukcja oraz książeczka z inspiracjami.

 • szkoła
  Zabawa w szkołę
 • mały mechanik
  Mały mechanik - Zabawa w małego mechanika.Zabawkowe narzędzia dla chłopców - zabawkowe zestawy narzędzi. Każdy chłopiec uwielbia naśladować tatę, razem z nim reperować sprzęt domowy, przykręcać śrubki czy też wiercić w ścianie. Dzięki naszym zabawkom mali majsterkowicze mogą bawić się do woli!Bezpieczne zabawkowe narzędzia dla dzieci!
 • sklep

  Zabawa w sklep - ulubiona zabawa dziewczynek oraz chłopców.  

  Akcesoria do zabawy w sklep takie jak kasa czy np. klocki playmobil Butik.

 • repliki broni...

  Repliki Broni - Pistolety dla Dzieci.

  W tej kategorii znajdą Państwo pięknie wykonane pistolety oraz karabiny z metalu produkowane od 60 lat przez znaną i cenioną firmę GONHER. Produkcja tych solidnie wykonanych pistoletów dla dzieci znajduje się w Hiszpanii. W ofercie pistolety policyjne, wojskowe, typu COWBOY, strzelby, karabinki, i wiele więcej. Większość pistoletów w naszej ofercie to pistolety na kapiszony.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów