Zrób to sam dla dzieci

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Zrób to sam dla dzieci

Jest 61 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 61 elementów

W tej kategorii znajdą Państwo kreatywne zabawki zrób to sam dla dzieci w różnym wieku. Do określenia zabawek typu "zrób to sam" używa się także skrótu DIY (do it yourself). Zestawy kreatywne diy dla dzieci, zachęcają dzieci do samodzielnej pracy i zaangażowania. Własnoręczne wykonanie różnych przedmiotów daje dzieciom wielką satysfakcje. Zabawki zrobione przez dzieci nie wylądują szybko na półce.

W ofercie znajdziecie zabawki dla dziewczynek jak i dla chłopców. Wśród dziewczynek szczególną popularnością cieszą się zestawy do tworzenia własnej biżuterii. Za ich pomocą można samodzielnie wykonać bransoletki, pierścionki czy np. naszyjniki. Ciekawą propozycją do spędzania wolnego czasu są także zestawy do uszycia maskotek, czy zrobienia ramek na zdjęcia lub szkatułek na biżuterie czy inne skarby. Zarówno dziewczyny jak i chłopcy chętnie sięgają po zestawy do tworzenia mydełek czy np. świeczek. W ofercie mamy także liczne wyklejanki, kreatywne zestawy do tworzenia zwierzątek z drucików czy np. cieszące się dużą popularnością foliowe ozdoby do dziecięcego pokoju.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabawek gdzie dzieci muszą same coś zrobić, pobudzając swoją kreatywność i rozwijając zdolności artystyczne. Poprzez ciekawą zabawę Twoje dziecko może odkryć w sobie jakiś skrywany do tej pory talent.