Drewniane zwierzątka

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Filtruj

Drewniane zwierzątka

Jest 59 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów

W tej kategorii znajdą Państwo szeroki wybór zabawek w kształcie zwierzątek, wykonanych z drewna wysokiej jakości, w różnych kolorach i wersjach. Wszystkie te zabawki są bezpieczne dla dzieci, ekologiczne, pomalowane farbami bezpiecznymi dla dziecka (również w przypadku wkładania do ust przez niemowlęta). Kolorowe lub w kolorze naturalnego drewna.

W ofercie min. drewniane figurki zwierząt dla dzieci, tradycyjne zabawki typu bujane koniki, koniki z wozem, kaczki na patyku, grzechotki w kształcie zwierzątek, drewniane klocki z wizerunkami zwierząt, krokodyle na sznureczku do ciągnięcia, biedronki z napędem oraz wiele innych ciekawych drewnianych zwierzątek dla najmłodszych.

Wiele z naszych drewnianych zwierzątek ma sznureczek, za który dziecko może ciągnąć i wyprowadzać swojego zwierzaka na spacer. Sznureczki są krótkie, aby dziecko nie mogło sobie nim zrobić krzywdy.