Ekologiczne gryzaki dla dzieci i niemowląt

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Ekologiczne gryzaki dla dzieci i niemowląt

Jest 40 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów

W tej kategorii znajdą Państwo bezpieczne i ekologiczne gryzaki dla niemowląt. To z jakiego materiału wykonany jest gryzak dla Twojego dziecka jest bardzo ważne, głównie z tego powodu że dziecko podczas ząbkowania będzie go trzymać w buzi. Dlatego wszystkie gryzaczki dla dzieci jakie znajdują się w naszym sklepie, wykonane są z bezpiecznych, nietoksycznych, ekologicznych materiałów. Produkowane są w Polsce lub innych krajach Europejskich.

Gryzaczki dla niemowląt

W ofercie znajdziecie min. ekologiczne gryzaki drewniane, gryzaki wykonane z naturalnego kauczuku HEVEA, które nie zawierają ftalanów, BPA czy metali ciężkich jak i gryzaki dla dzieci produkowane z bioplastiku (Eco). Bioplastik powstaje z trzciny cukrowej oraz włókien bambusowych.

Producentami tych naturalnych gryzaków dla dzieci są same znane z wysokiej jakości i dbałości o szczegóły firmy takie jak polska firma Lullalove, Tullo, Hencz Toys, niemiecka firma Haba, Duńska firma Dantoy czy np. hiszpańska firma Lanco Toys. Cechą wspólną tych firm jest to że wszystkie one, w trosce o malucha, produkują gryzaki dla niemowląt z wysokiej jakości materiałów, na terenie Unii Europejskiej.

Gryzak na ząbkowanie

Gryzaki pomogą Twojemu dziecku jak i Tobie przespać noc. Przyniosą ulgę i ukojenie podczas ząbkowania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na pięknie wykonane gryzaki na ząbkowanie, które ukoją swędzące i bolące dziąsła malucha. Gryzak dla dziecka które odczuwa ból ze względu na ząbkowanie, to najlepszy prezent jaki można mu sprawić w tym trudnym dla niego jak i jego rodziców okresie.