Balony Litery

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Balony Litery

Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Balony w kształcie liter to doskonały pomysł na dekoracje urodzinowe. Można z nich stworzyć dowolne napisy, jak np. imię solenizanta, sto lat, itp. Balony foliowe Litery to także doskonałe uzupełnienie dla balonów w kształcie Cyfr, które także dostępne są w naszym sklepie.

Balony Litery na Hel

Jeśli chcesz aby Twoje balony po napełnieniu helem unosiły się, jesteś zmuszony zakupić duże balony Litery o wysokości 88 cm. Tylko te wielkie balony w kształcie liter są w stanie się unieść. Po napełnieniu helem unoszą się one w powietrzu nawet do kilku tygodni. W ofercie mamy duże litery w kolorze złotym oraz w kolorze złotego różu.

Litery z balonów

W naszej ofercie znajdziesz także mniejsze balony w kształcie liter o wysokości 33 cm, które po napełnieniu helem nie unoszą się. Tak więc najlepiej napełnić je powietrzem i przymocować do ściany za pomocą np. taśmy dwustronnej, innych większych balonów na hel lub zawiesić na wstążce. Balony te mają specjalne otwory przez które można wygodnie przeciągnąć wstążkę. Takie małe balony litery najlepiej jest pompować ręczną pompką do balonów, która znajduje się w naszej ofercie.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.