Balony z konfetti

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Balony z konfetti

Jest 25 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów

Balon z konfetti

W tej kategorii znajdziecie Państwo piękne, przeźroczyste balony z confetti (konfetti) w środku. Balony z konfetti mamy dostępne w różnych rozmiarach, od 12 cali do 18 cali. Konfetti jakim wypełniamy balony może być bardzo różne, w zależności od Państwa upodobań do wyboru mamy: kolorowe konfetti, złote, brokatowe; w romby, kółeczka, paski. Drobniejsze confetti jak i grubsze.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Krakowie. Na Państwa życzenie możemy wykonać każde nietypowe zlecenie. Balon z konfetti możemy uszczelnić żelem, dzięki czemu będzie się dłużej unosił, a znajdujące się w balonie confetti proporcjonalnie rozłoży się po całym balonie. Zwykły balon z konfetti, tj. bez dodatku żelu, wygląda zupełnie inaczej, po nadmuchaniu takiego balonu znajdujące się w nim konfetti opada na dno balonu. Dlatego zachęcamy wypełniać balony w naszym sklepie, gdzie profesjonalni pracownicy, należycie przygotują dla Was piękne dekoracje balonowe.

Pełny przekrój confetti, balonów z confetti jak i balonów z imitacją confetti, znajduje się w naszym sklepie stacjonarnym:

NIC Z CHIN filia Party - Balony i artykuły imprezowe

os. 2 Pułku Lotniczego 47B, Kraków

(wejście od al. Jana Pawła II)