Klocki Plus Plus

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Klocki Plus Plus

Jest 27 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

Proste, pomysłowe, plastikowe klocki plus plus dla dzieci od lat 3 do 12. Poszczególne klocki łączą się ze sobą ze wszystkich stron, pod każdym kątem. Konstrukcje można tworzyć zarówno w przestrzeni 2D oraz 3D. Każdy zestaw klocków zawiera 16 stronicową książeczkę z proponowanymi projektami.

W ofercie znajdują się klocki Plus Plus w dwóch rozmiarach:

Klocki plus plus mini

Jest to najbardziej popularny rozmiar klocków tej firmy. Średnica klocków w rozmiarze mini to 20mm. Dzięki niewielkim rozmiarom, za pomocą tych klocków można tworzyć bardziej złożone i precyzyjne konstrukcje. Idealne dla nieco starszych dzieci.

Klocki plus plus midi

Klocki w rozmiarze midi mają 50 mm średnicy. Za ich pomocą można tak samo jak w przypadku klocków mini tworzyć płaskie jak i przestrzenne konstrukcje. Ich większy rozmiar pozwala na zabawę nimi młodszym dzieciom.

Klocki Plus Plus są łatwe w obsłudze: chętnie bawią się nimi już najmłodsze przedszkolaki, a im starsze dziecko tym bardziej złożone są jego konstrukcje. Klocki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych: tradycyjne kolorowe (basic), świecące w ciemności (neon) oraz pastelowe (pastel). Klocki są produkowane w Danii pod Kopenhagą, są bezpieczne dla dzieci. Nie zawierają szkodliwych substancji, są solidne i wytrzymałe.