Playmobil Policja

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Playmobil Policja

Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Bardzo popularna seria Playmobil City Action, której częścią jest Policja Playmobil. Znajdziecie tutaj wszystko co potrzebne do walki z rabusiami w zestawach dla dzieci od lat 4. Wszystko to dostępne od ręki w atrakcyjnych cenach. Playmobile Policja to jedna z najbardziej popularnych serii klocków, która cieszy się niesłabnącym powiedzeniem, szczególnie wśród chłopców. Klocki Playmobil Policja są idealne dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

Zestawy policyjne od Playmobil to zabawa w posterunek policji (komisariat), pościgi na policyjnych motorach za złodziejami, bojowe pojazdy jednostek specjalnych które wkraczają do specjalnych akcji, gdzie zwykłe jednostki policji potrzebują wsparcia, pościgi z powietrza za pomocą helikopterów policyjnych, czy nawet szybkie motorówki ścigające przemytników na morzu. Wszystko to gwarantuje świetną zabawę na wiele godzin. Klocki z tej serii, jak żadne inne zachęcają dzieci do kreatywnej zabawy, gdzie trzeba odgrywać różne role i prawie że automatycznie tworzyć ciekawe scenariusze.

Playmobil Policja to min. liczne pojazdy policyjne, sejfy i bankomaty, helikoptery, łodzie, motory, komisariat policji, posterunek policji, radiowozy, muzea, blokady policyjne oraz figurki policjantów, psy policyjne a nawet konie. Wszystko to wzbogacone wyposażeniem takim jak pistolety, kajdanki, tarcze, gaśnice, kolczatki oraz różne inne drobne akcesoria.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień.