Piniaty dla dzieci na urodziny

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Piniaty dla dzieci na urodziny

Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Piniata na urodzinach Twojego dziecka czy z innej okazji, to gwarancja dobrej zabawy solenizanta i wszystkich zaproszonych gości. Jest to także piękna dekoracja urodzinowa. Nasze piniaty, dostępne w różnych kształtach, wykonane są starannie z naturalnych materiałów. Wypełnij piniatę cukierkami lub innymi drobnymi upominkami i do zabawy!

W ofercie mamy piniaty na urodziny dla dziewczynek jak i chłopców. Dziewczynką szczególnie polecamy piniatę w kształcie jednorożca. Jest to prawdziwy hit. Jednorożec to jedna z najlepiej sprzedających się piniat w naszym sklepie. Dla chłopców idealna będzie piniata w kształcie piłki nożnej czy np. w kształcie dinozaurów lub wozu strażackiego.

Piniaty dostarczają dzieciom świetnej zabawy, wypełnione np. słodyczami zachęcają dzieci do aktywnego udziału w zabawie. Zabawa z piniatą polega na tym że zawiązujemy dzieciom oczy, do ręki dostają udekorowany kolorowy kijek, którym muszą celnie trafiać w piniatę. Po kilkunastu celnych uderzeniach, piniata powoli zaczyna się rozpadać, uwalniając schowane w niej cukierki. Dzieci wtedy szaleją. Zbierają rozrzucone na ziemi słodycze. Kto szybszy i sprytniejszy, ten zgromadzi więcej łakoci.

Pełna oferta artykułów imprezowych znajduje się w naszym sklepie stacjonarnym w Krakowie po adresem:

NIC Z CHIN filia Party - Balony i artykuły imprezowe

os. 2 Pułku Lotniczego 47B, Kraków

(wejście od al. Jana Pawła II)