Lista produktów producenta: BAJO Drewniane Zabawki

Drewniane Zabawki BAJO

Piękne polskie drewniane zabawki wykonane z wielką precyzją i dbałością o szczegóły. Zabawki Bajo spełniają potrzeby dzieci jak i ich rodziców. Dobre zabawki w dobrych cenach!

Drewniane Zabawki BAJO


Zabawki z drewna polskiej firmy Bajo nie są zwykłymi bezdusznymi produktami powielanymi w tysiącach egzemplarzy, lecz małymi dziełami sztuki tworzonymi z wielką precyzją i dbałością o szczegóły. Każdy z tych niezwykłych przedmiotów posiada swoją historię, wynik długiego procesu projektowania i dopasowywania do potrzeb dzieci i rodziców.


Polska firma BAJO


Ta znana z produkcji pięknych drewnianych zabawek polska firma Bajo stara się projektować wielofunkcyjne zabawki, które jednocześnie rozwijają inteligencję, zręczność i świadomość dziecka. Mają one w zrównoważony sposób kształtować rozmaite typy wyobraźni: kolorystyczną, przestrzenną, motoryczną, symboliczną i kreatywną. Uczą myślenia analitycznego i abstrakcyjnego.


Zabawki Bajo


Drewniane zabawki Bajo tworzą właściwą przestrzeń dla zabawy, gdzie dziecko może kreować swoje własne reguły. W przeciwieństwie do gier komputerowych nie narzucają one sztucznych ograniczeń na wyobraźnie, lecz aktywizują i stymulują naturalne zdolności dziecka.


BEZPIECZEŃSTWO


Zabawki BAJO spełniają wszystkie europejskie (określone w rozporządzeniu 88/378/EWG oraz 93/68/EWG) i amerykańskie wymogi w kwestii materiałów, produkcji i oznakowania zabawek. Używamy tylko najbezpieczniejszych certyfikowanych nietoksycznych farb opartych na naturalnych składnikach, zgodnych z wymaganiami Uni Europejskiej (EN71) oraz normami stosowanymi w USA.


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 120 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 120 elementów