Zabawa w sklep

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Zabawa w sklep

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Zabawa w sklep dla dzieci

Zabawa w sklep to ulubiona zabawa dziewczynek oraz chłopców. Chyba każdy z nas kiedy był dzieckiem bawił się w sklep. Nasze dzieci będąc z nami (dorosłymi) na zakupach podglądają nas, widzą jak wybieramy produkty, jak za nie płacimy, jak kasjer nabija produkty na kasę. Dlatego tak chętnie lubią bawić się w tą zabawę. Dzieci uczą się poprzez naśladowanie starszych.

Aby ułatwić dzieciom tą zabawę znajdziecie tutaj liczne akcesoria do zabawy w sklep firmy Playmobil. W ofercie znajdują się całe gotowe zestawy do tej wciągającej zabawy. Polecamy szczególnie sklep ze zdrową żywnością, sklep rowerowy, mój butik odzieżowy czy np. handel obwoźny - samochód do sprzedaży owoców i warzyw. W każdym zestawie oprócz specyficznych dla danej branży akcesoriów, znajdują się rzeczy takie jak figurki klientów, figurka sprzedawcy, kasa, półki czy artykuły do kupienia w sklepie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.