Koraliki Hama - do prasowania

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Koraliki Hama - do prasowania

Jest 99 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 99 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 99 elementów

Koraliki do prasowania - Hama

Ułożone na kolczastych podstawkach, koraliki do prasowania Hama, tworzą wielobarwne, proste jak i skomplikowane, motywy czy kompozycje obrazkowe. 

Układanie koralików Hama to zabawa zarówno kreatywna jak i edukacyjna. Dzieci od najmłodszych lat uczą się rozpoznawać kolory oraz kształty, doskonalą umiejętność chwytania przedmiotów, poznają koncepcję liczebności. Koraliki Hama wspierają rozwój wszystkich tych umiejętności a zarazem kreatywność.

Koraliki do zaprasowywania Hama zostały zaprojektowane z myślą o różnych grupach wiekowych, dzielą się na:

  • Koraliki Hama Maxi o średnicy 10 mm przeznaczone dla dzieci od lat 3, których mała motoryka nie jest jeszcze bardzo rozwinięta - taki rozmiar koralika, sprawia, że dziecku łatwiej jest go chwycić w paluszki. Zestawy koralików Maxi zawierają przeźroczyste podkładki pod którymi można ułożyć obrazek/projekt dzięki czemu układanie staje się również łatwiejsze,

  • Koraliki Hama Midi o średnicy 5 mm rekomendowane dla dzieci od lat 5, jest to najbardziej popularny rozmiar koralików, wybór zestawów jest ogromny: poprzez małe blistry, duże blistry, zestawy w pudełeczkach, zestawy w tubach, dodatkowe koraliki Midi pakowane luzem w woreczki, zestawy do wykonania własnej biżuterii, zestawy do wykonania karuzeli, zestawy świąteczne, ogromny wybór podstawek o różnych kształtach takich jak np księżniczki, gwiazdka, kółko, smok i wiele innych, 

  • Koraliki Hama Mini o średnicy 2,5 mm dla dzieci od lat 10 oraz dorosłych - wymagające największych umiejętności manualnych oraz cierpliwości

Na czym polega zabawa koralikami Hama?

Koraliki do prasowania firmy Hama układamy na podkładce z wystającymi kolcami według załączonego wzoru lub własnego pomysłu. Na gotowym projekcie umieszczamy papierek do prasowania (załączony do każdego zestawu), przy pomocy żelazka zaprasowujemy - po ochłodzeniu z podkładki możemy ściągnąć gotowy projekt (zaprasowany na stałe, papier nie pozostawia śladów na żelazku), podkładkę możemy używać wielokrotnie.

Tak powstały projekt możemy powiesić w pokoju jako element dekoracyjny, niektóre zestawy zawierają również podstawki dzięki którym projekt można postawić np. na biurku. Ilość koralików w poszczególnym zestawie pozwala na wykonanie wszystkich załączonych do zestawu projektów.

Jeśli komuś spodoba się zabawa z koralikami Hama może szukać inspiracji w książeczkach z projektami Hama Inspiration. Koraliki Hama są często wykorzystywane również do nawlekania oraz tworzenia własnej biżuterii.

Oferta koralików Hama jest stale aktualizowana, dodawane są nowe wzory, tak, aby była ona jeszcze bardziej atrakcyjna dla dzieci. Koraliki Hama są chętnie wykorzystywane przez pedagogów do kreatywnej zabawy z dziećmi w przedszkolach oraz świetlicach.

Bezpieczeństwo podczas zabawy koralikami:

Zabawka poddane rygorystycznym testom, posiada certyfikat CE, produkowana jest w całości w Danii. Koraliki są miękkie, nie mają ostrych kantów - w razie połknięcia przejdą przez system trawienny nie powodując szkód.