Zabawki dla dwulatka (2 latka)

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Zabawki dla dwulatka (2 latka)

Jest 381 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 381 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 381 elementów

Zabawki dla 2 latka

Twoje 2-letnie dziecko jest gotowe do nauki i odkrywania świata poprzez zabawę, a zabawki to idealne narzędzie do realizacji tego celu. Zabawki takie jak: zestawy narzędzi, klocki konstrukcyjne, zabawkowe naczynia itp. pomogą mu rozwijać i doskonalić jego umiejętności motoryczne, zręcznościowe i koordynacyjne.

Zabawka dla dwulatka powinna oferować wiele różnych opcji zabawy manipulacyjnej, na przykład układanie w stos, dopasowywanie i skręcanie mniejszych elementów. I tutaj można wyróżnić takie zabawki jak: drewniane puzzle w kształcie sześcianów, piramidy z kwadratów lub kół czy np. sortery.

Zabawka edukacyjna dla 2 latka

Kupując zabawki edukacyjne dla dwulatka, warto mieć na uwadze aby dziecko mogło dzięki nim również pobudzić swoją kreatywność. Przykładem takiej zabawki jest lalka, dzięki której dziecko może wcieli się w role mamy, przedszkolanki czy lekarza lub zestaw narzędzi, gdzie można odegrać rolę mechanika czy stolarza.

Zabawki dla dwulatka powinny też rozwijać jego umiejętności społeczne, więc warto aby, można było się zabawką dzielić z rówieśnikami lub rodzeństwem np. klocki, puzzle, proste gry planszowe.

Jaki prezent dla dwulatka?

Najlepsze prezenty dla dwulatka to takie, które będą związane z ich obecnymi zainteresowaniami na przykład bajką, książeczką, piosenką lub ulubionym jedzeniem, napojem czy kolorem. Świetny prezent dla dwulatka to też taki, który rośnie razem z nim. I tu należy wyróżnić takie zabawki jak łamigłówki o różnym stopniu trudności, zestawy które można powiększać o kolejne elementy.

Zabawka interaktywna dla 2 latka na prezent powinna być przemyślana. Warto, żeby dawała radość dziecku z zabawy i jednocześnie możliwość rozwoju percepcji słuchowo-wzrokowej oraz zdolności motorycznych. Zabawki interaktywne dla 2 latki to z pewnością wszelkiego rodzaju lalki i zwierzaki wydające dźwięki czy robiące siusiu, zaś dla 2-letniego chłopca autko, telefon czy klucze z dźwiękiem .

Jaki prezent dla dwulatki?

Zabawki dla dziewczynki 2 latka, która urodziłam się w porze wiosna-lato można kupić coś co zachęci ją do spędzania czasu na podwórku np. wózeczek dla lalki, zaś na prezent dla 2 latka samochód do ciągnięcia. Zabawki dla dwulatka, które są uniwersalne i można się nimi bawić na zewnątrz to z pewnością piłka, zestaw do piasku, bańki mydlane, kreda.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć typowe zabawki dla dwulatki takie jak garnki czy lalki, zaś dla dwulatka polecamy auta i tory wyścigowe. Prezenty dla dzieci które ukończyły dwa lata życia mogą być uniwersalne, czyli takie jak np. drewniane zwierzątka, puzzle, instrumenty muzyczne, zabawki edukacyjne do nauki kolorów, kształtów i liczenia, co również znajdziesz na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy do zakupów. Wszystkie zabawki jakie tutaj znajdziecie są bezpieczne dla dzieci w tym wieku, produkowane w Polsce oraz innych krajach Europejskich z atestowanych materiałów.