Pistolety dla dzieci zabawkowe

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Pistolety dla dzieci zabawkowe

Jest 51 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 51 elementów

W tej kategorii znajdą Państwo pięknie wykonane pistolety dla dzieci oraz karabiny zrobione z metalu. Wszystkie pistolety zabawki dostępne w naszej ofercie, produkowane są od 60 lat przez znaną i cenioną firmę GONHER. Produkcja tych solidnie wykonanych zabawkowych pistoletów dla dzieci znajduje się w Hiszpanii. Są one tak zaprojektowane żeby były bezpieczne dla dzieci już od 3 roku życia. Są odpowiednio zabudowane, tak aby nie generowały zbyt dużego hałasu i żeby żadna iskra nie wydostała się na zewnątrz. Są to zupełnie inne zabawki, niż te plastikowe dostępne na bazarach. Producent tych zabawek w pierwszej kolejności nacisk kładzie na bezpieczeństwo małych użytkowników.

W ofercie min. pistolety policyjne, wojskowe, rewolwery typu COWBOY, strzelby, karabiny, pistolety z kaburą, pistolety na kapiszony taśmowe jak i kapiszony do pistoletów. Większość zabawkowych pistoletów w naszej ofercie to pistolety na kapiszony. Kupując pistolet, karabin czy rewolwer zwróć uwagę na jakie kapiszony jest to zabawka, tak aby dobrać do nich odpowiedni rodzaj kapiszonów.

W ofercie mamy pistolety jak i kapiszony 8 strzałowe oraz 12 strzałowe.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.