Zabawki dla niemowląt

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Zabawki dla niemowląt

Jest 277 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 277 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 277 elementów

Ekologiczne zabawki dla niemowląt

W tej kategorii znajdą Państwo bardzo duży wybór eko zabawek dla noworodków i niemowląt najwyższej jakości wykonanych z drewna lub eko plastiku. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie są produkowane z bezpiecznych, atestowanych materiałów. I co bardzo ważne produkowane są w Polsce jak również w innych krajach Europejskich. Jako że sami jesteśmy rodzicami i zależy nam aby to co sprzedajemy spełniało najwyższe oczekiwania rodziców, wszystko co u nas znajdziecie dobieramy z najwyższą starannością. Bezpieczeństwo i wysoka jakość to nasz priorytet. Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości wykonania, koniecznych certyfikatów czy miejsca produkcji. Tak się składa że większe zaufanie mamy do rzeczy które powstają lokalnie, w naszej najbliższej okolicy. Część producentów znamy osobiście, nasz sklep zaopatrujemy bezpośrednio od nich, unikając niepotrzebnych pośredników. Dzięki temu ceny mamy bardziej atrakcyjne i jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami.

Jakie zabawki dla noworodka

Odpowiednie dobranie zabawki dla noworodków jest wyjątkowo ważne. Mamy tutaj do czynienia z dzieckiem które dopiero co przyszło na świat i nie skończyło jeszcze 4 tygodnia życia. Takie maleństwo dużo czasu spędza w swoim łóżeczku, często je i śpi. Dopiero z czasem, nabiera ciekawości, zaczyna interesować się otaczającym je światem. W tym pierwszym okresie życia, tak naprawdę w tym wieku maluszek nie potrzebuje jeszcze żadnej typowej zabawki. Za to doskonałym pomysłem będzie zakup szumiącego misia czy innej maskotki która będzie wyciszać malucha i uspokajać, stopniowo pomagając mu nauczyć się żyć poza brzuchem swojej mamy. Te bezpieczne, przyjazne dźwięki, wydobywające się z pluszowych zabawek przypominają maluszkom dźwięki które słyszał przez ostatnie dziewięć miesięcy. Dobrym pomysłem jest też zakup różnego rodzaju zawieszek tak do wózka jak i łóżeczka.

Jakie zabawki dla niemowlaka

W przypadku niemowlaka mamy już zupełnie inną sytuację, aniżeli w przypadku nowo narodzonego dziecka. Tutaj sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie. Niemowlak z każdym miesiącem zdobywa nowe umiejętności, a ciekawość świata pociąga go do coraz to innych aktywności.

Jakie zabawki dla półrocznego dziecka

Kiedy w okresie pierwszych 3 miesięcy życia, wystarczająca będzie karuzela nad łóżeczkiem czy jakaś przytulanka lub pozytywka, tak w wieku 6 miesięcy, kiedy maluszek zaczyna pełzać i podnosić główkę dobrym pomysłem jest zakup np. piłeczki sensorycznej za którą dziecko może się starać podążać. Takie piłeczki nie tylko się turlają ale poszczególne ich części mają różną powierzchnię. Niektóre elementy są gładkie, inne szorstkie. Różnią się one nie tylko fakturą ale także kolorem. Są to doskonałe zabawki dla 6 miesięcznego dziecka.

Jakie zabawki dla 9 miesięcznego dziecka

Zabawka dla niemowlaka który ukończył już 9 miesiąc życia, powinna być już dużo bardziej wyszukana. Dziecko w tym wieku jest bardzo aktywne, próbuje wszystkiego dotknąć czy wziąć do buzi. Z pomocą przychodzą nam tutaj piszczące zabawki, a także wszystkie inne które wydają dźwięki. Nieodzownym elementem w pokoju takiego dziecka będą zatem szmatki sensoryczne, szeleściki z metkami czy niezbędne w tym wieku grzechotki oraz gryzaki.

Aby łatwiej było Wam dobrać odpowiednią zabawkę dla swojego dziecka, naszą ofertę podzieliliśmy na poszczególne kategorie produktów takie jak:  bezpieczne gryzaki dla dzieci, grzechotki, przytulanki, pozytywki i termofory, zabawki do kąpieli, piszczki, zawieszki do wózka, zabawki sensoryczne, karuzele, poduchy oraz kocyki dla niemowląt.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień, które staramy się błyskawicznie do Was wysyłać.