Klocki Playmobil

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Klocki Playmobil

Jest 164 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 164 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 164 elementów

Odkąd klocki Playmobil pojawiły się na europejskim rynku w 1974 roku, towarzyszyło im stale rosnące zainteresowanie. Bardzo szybko przekształciło się w ogromną popularność. Dziś niemal każde dziecko zna ten format produktów, którego nie da się pomylić z żadnymi innymi zabawkami. Małe figurki i jeszcze mniejsze akcesoria, wzbogacone o pojazdy czy elementy architektury, których producent wciąż proponuje nowe stylizacje, zachęcają małego klienta do gromadzenia kolekcji, dzięki której można się znakomicie bawić.

Marka Playmobil. Skąd bierze się jej popularność?

W czym tkwi tajemnica sukcesu? Mogą się nimi bawić dzieci bez względu na wiek. Każdy rozbudowany zestaw zawiera setki elementów, które można dowolnie łączyć z innymi nie patrząc na kategorie. Staranność wykonania stawia je bardzo wysoko wśród innych produktów dla dzieci. Nie bez znaczenia jest wysoki stopień bezpieczeństwa. Na każdym opakowaniu z pomocą dorosłych dzieci znajdą informacje, jak rozbudować mały świat schowany w estetycznym pudełku. Jednak producent tworzy zabawki Playmobil w taki sposób, że tematyczne serie można łączyć z innymi, tworząc coś zupełnie nowego. Dzięki temu zabawa drobiazgami zawsze może zacząć się od nowa.

Nie tylko cena decyduje - boom na zabawki Playmobil

Dziś produkty Playmobil można znaleźć na całym świecie. Na polski rynek trafiły w latach dziewięćdziesiątych XX w. Pierwsze dzieci, dla których te figurki stały się pomocą przy poznawaniu świata, właśnie weszły w dorosły wiek. Teraz chętnie wracają do czasów dzieciństwa i wybierają nowe kategorie tematyczne, tym razem dla swoich pociech. Choć profil klienta nieco się zmienił, marka Playmobil wciąż cieszy się ogromnym powodzeniem wśród najmłodszych i ich rodziców. Współczesne dziecko wciąż chętnie buduje świat wokół malutkich, znakomicie odwzorowanych figurek.

Gdzie powstają klocki Playmobil?

Klocki Playmobil to produkty europejskie. Tworzy się je głównie w Niemczech oraz na Malcie. Cechują je wielka precyzja i staranność wykonania oraz wiernie odtworzone szczegóły. Punktem wyjścia każdej serii czy kolekcji są figurki ludzi w różnych kostiumach. Główną ideą, którą wyróżniają się zabawki Playmobil, jest możliwość zdejmowania i zakładania tego, co możliwe.

Zabawki Playmobil można zabrać w krainę wyobraźni

Dotyczy to niektórych detali, takich jak włosy, nakrycia głowy czy pewne elementy garderoby można zdejmować lub wymieniać. Kolejnym atutem, który przewiduje producent, jest wyposażenie człowieczka w niezbędne miniaturowe akcesoria. Jeśli więc bohaterem zestawu jest policjant, nie tylko będzie ubrany w odpowiedni mundur, ale również otrzyma odpowiedni sprzęt, np. pistolet, nadajnik czy kajdanki. Często najmniejsze produkty posiadają również ruchome lub demontowane części.

Kreatywnie i twórczo - jak działają zabawki Playmobil

Dzięki dowolnym możliwościom łączenia detali i całych zestawów, Playmobil jest idealnym pomysłem na długą, ekscytującą zabawę w grupie i w pojedynkę. Ogrom detali wzmaga kreatywność i cierpliwość, dzięki którym powstają prawdziwie fantastyczne historie. Szczegółowe informacje na opakowaniach podpowiadają różne zastosowania, jednak w żaden sposób nie ograniczają inwencji dziecka. Łączenie poszczególnych elementów wpływa pozytywnie na manualne zdolności najmłodszych.

Jakie zestawy najlepsze dla dziecka?

Zabawki Playmobil można nabyć w postaci pojedynczych figurek z dwoma-trzema akcesoriami, mini zestawów z małym człowieczkiem lub dużych kompletów tematycznych, których osnową będzie np. stajnia, plac zabaw, piracki statek czy stacja promów kosmicznych. Cena większych kompletów jest relatywnie bardziej opłacalna, nie tylko ze względu na ilość elementów, ale na nieograniczone możliwości zabawy.

Ćwiczenie wyobraźni - czy od zabawek można oczekiwać czegoś więcej?

Małych odkrywców najczęściej przekonuje zaskakująca ilość drobnych elementów i nietypowe zabawki, rzadko spotykane gdzie indziej (np. konny powóz z zaprzęgiem i możliwością trwałego posadzenia w nim całej rodziny. Nie bez znaczenia pozostaje także opcja montowania drobnych elementów w różnych konfiguracjach - dlatego Playmobile można określić jako kreatywne klocki, pozwalające używać i ćwiczyć wyobraźnię.

Playmobil - najpopularniejsze serie

Najpopularniejsze zestawy tematyczne Playmobil to chętnie wybierane Playmobil Western, Playmobil Policja i Playmobil Piraci, uniwersalne ZOO, obyczajowe Summer Fun, City Action, Plac zabaw, fantastyczne Dragons oraz Playmobil 1.2.3 dla maluszków powyżej 1,5 roku życia. Dzieci chętnie wybierają również kolekcje osadzone w różnych stronach świata. Każdy znajdzie zestawy play mobile na swój wiek.

Co roku pojawiają się nowe kolekcje inspirowane oczekiwaniami dzieci i rodziców

Wielkie uznanie w oczach najmłodszych jest priorytetem dla Playmobil, dlatego firma wiele uwagi przeznacza na informacje zwrotne od swoich najwierniejszych klientów, czyli dzieci. Ich sugestie i oczekiwania skutkują pojawieniem się na rynku corocznych premier. Przy wielu drobnych elementach nie może także zabraknąć troski o spokojną zabawę. Każdy detal od Playmobil podlega drobiazgowym procedurom bezpieczeństwa.