Playmobil Dragons

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Playmobil Dragons

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Playmobil Smoki

Seria klocków Playmobil inspirowana znanym animowanym filmem Dragons czyli Jak Wytresować Smoka.  Film cieszył się tak ogromną popularnością, iż doczekał się kolejnych części, w ofercie Playmobil Dragons znajdziecie więc zestawy inspirowane również historią z Jak Wytresować  Smoka 2 oraz najnowszą częścią - Jak Wytresować Smoka 3. Playmobil Dragons zabierze Cię więc do świata walecznych Wikingów i dzikich smoków, w którym Czkawka zaprzyjaźnia się ze Szczerbatkiem i przekonuje Astrid, że smoki nie są takie złe za jakie się je uważa. Entuzjastów filmowych przygód ucieszą zestawy Playmobil Dragons (Smoki) zawierające figurki głównych bohaterów takich jak Czkawka, Astrid, Pyskacz, Sączysmark  czy też Śledzik oraz smoków:  Szczerbatka, Białej Furii, Sztukamięsa czy też Śmierciozura.

Zestawy Playmobil Dragons cieszące się nawiększym powodzeniem to na przykład: Playmobil  70037 czyli Szczerbatek i Czkawka z malym smokiem, Playmobil 70038 czyli Biala Furia z małym smokiem i dziećmi, Playmobil 70039 Śmierciozur i Grimmel, Playmobil 9459 Sączysmark i Hakokieł  czy też Playmobil 9460 Śledzik i Sztukamięs.

Seria klocków Playmobil Dragons to wspaniała zabawa dzięki której możesz wcielić się w bohaterów hitu kinowego  Jak Wytresować Smoka, odgrywać role, bawić się z przyjaciółmi,  toczyć walki z wrogami wikingów uciekać przed wrogiem, imitować smocze loty i wiele innych jakie tylko podpowie Ci Twoja wyobraźnia.

Zapraszamy do świata Playmobil Dragons!