Zabawki Kraków - Sklep z zabawkami

Sklep internetowy jak i stacjonarny. Serdecznie zapraszamy.

Nasze sklepy stacjonarne z Zabawkami w Krakowie

 

NIC Z CHIN - Sklep z Zabawkami i artykułami imprezowymi w Krakowie:

 

Sklep z Zabawkami Kraków, ul. Konopczyńskie 14/9u - Zabawki i artykuły imprezowe Balony

ul. Konopczyńskiego 14/9U, Kraków

W tym sklepie znajdziesz duży wybór bezpiecznych zabawek dla dzieci. W ofercie także hel, balony z helem, wybrane akcesoria imprezowe oraz wynajem butli z helem.

Godziny otwarcia sklepu:

Pon-Pt : od 10:00 do 18:00

Sobota : od 10:00 do 15:00

Tel do sklepu: 12 307-34-84

NIC Z CHIN Party - Sklep z artykuałmi imprezowymi w Krakowie

NIC Z CHIN filia Party - artykuły imprezowe - os. 2 Pułku Lotniczego 47B, Kraków

os. 2 Pułku Lotniczego 47B, Kraków

(wejście od al. Jana Pawła II)

W tym sklepie znajdziesz duży wybór artykułów imprezowych takich jak hel, balony z helem, wynajem butli z helem oraz wszystko co potrzebne na imprezę czy urodziny, min. czapeczki, talerzyki, obrusy, girlandy, kubeczki, serwetki, confetti i wiele więcej.

Godziny otwarcia sklepu:

Pon : od 10:00 do 16:00

Wt-Pt : od 10:00 do 18:00

Sobota : od 10:00 do 15:00

Tel do sklepu: 575-892-150

NIC Z CHIN Balony z Helem Kraków - Mapka Dojazdu

 

Pozostałe telefony:

Asia506-541-486Zamówienia telefoniczne oraz hurtowe
Piotr883-777-029Zamówienia telefoniczne oraz balony z helem

e-mail: sklep@niczchin.pl

Jak w przypadku innych rodziców, których świat  zmienia się wraz z przybyciem na świat ukochanej pociechy,  tak i dla nas narodziny syna były wydarzeniem szczególnym oraz inspirującym. 

Wybierając zabawki dla naszego synka lub w wielu przypadkach otrzymując je w prezencie, odkryliśmy, że pośród sporego wyboru – trudno o zabawkę nietuzinkową, niebanalną, taką, która nie zostanie porzucona w przysłowiowy „kąt”.

Chcieliśmy kupować odpowiedzialnie, wybierając producentów stawiających na jakość i trwałość, a zarazem szanujących prawa człowieka. Za zadanie postawiliśmy sobie więc zakup akcesoriów do jedzenia, które byłyby wyprodukowane w Europie, długo poszukiwaliśmy sympatycznego pluszaka „made in Poland”…

Powoli rodził się też pomysł stworzenia portalu, który pomógłby rodzicom takim jak my odnaleźć wartościowe zabawki wytwarzane w Polsce oraz Europie. Wybór odpowiednich zabawek wymagał czasu oraz sporo wysiłku – mamy jednak nadzieję, że w efekcie znajdziecie tutaj zabawki, które pokochają nasze maluchy.

Zabawki i akcesoria, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie są starannie selekcjonowane - szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo, walory edukacyjne, atrakcyjność oraz kraj produkcji. 

  • Bezpieczeństwo: proponowane zabawki oraz akcesoria są dostosowane do wieku dziecka, wykonane z bezpiecznych materiałów oraz komponentów (ekologiczne drewno, bezpieczne farby, nie zawierają BPA) oraz spełniają odpowiednie normy poparte europejskimi atestami oraz certyfikatami.
  • Walory Edukacyjne: tak, aby wspierać harmonijny rozwój dzieci, uczyć poprzez zabawę, zachęcać do kreatywnego myślenia,  pobudzać dziecięcą ciekawość.
  • Atrakcyjność: zabawki kupujemy po to, aby cieszyły…  niekoniecznie muszą błyszczeć kolorami lub wydawać z siebie pełną gamę dźwięków - takie zabawki, niejednokrotnie szybko się nudzą.

Większość z produktów, które znajdziecie w naszym sklepie z zabawkami zostało przetestowanych przez naszego syna oraz inne zaprzyjaźnione maluchy.  Również Wasze opinie są dla nas bezcenne – dlatego jeśli posiadacie dany produkt, prosimy o wystawienie mu komentarza.

Nasz asortyment ograniczony został tylko do produktów wykonanych w Polsce i Europie. Oferta jest stale aktualizowana – zapraszamy więc do kolejnych odwiedzin naszego sklepu…z ciekawymi i bezpiecznymi zabawkami z Polski i Europy!