Zabawki dla 4 latka

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Zabawki dla 4 latka

Jest 638 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 638 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 638 elementów

Przed dokonaniem właściwego wyboru zabawki dla czterolatka czy czterolatki warto dobrze się zastanowić. Kluczem do zakupu dobrej zabawki jest odpowiednie dopasowanie zabawki do wieku dziecka. Nie bez znaczenia jest też cel jaki nam przyświeca. Czy chcemy tylko dostarczyć rozrywki naszemu dziecku? Czy może chcielibyśmy aby oprócz zabawy, prezent dla 4 latka pełnił także funkcję edukacyjną i przyczyniał się do właściwego rozwoju dziecka?

Co na prezent dla 4 latka?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór zabawek dla dzieci w wieku 4 lat. Czasami zabawki dla 4 latka chłopca będą nieco inne niż zabawki dla 4 letniej dziewczynki, jednak zdecydowana większość produktów znajdujących się w naszym sklepie sprawdzi się zarówno w przypadku chłopca jak i dziewczynki.

Zabawki edukacyjne dla 4 latka

Idealnie będzie jeśli zabawka dla 4 latka spełni nie tylko funkcję rozrywkową ale także lub przede wszystkim funkcję edukacyjną. Z pomocą przychodzi nam tutaj włoska firma Quercetti, która specjalizuje się w produkcji zabawek edukacyjnych i bardzo wciągających. W ofercie mają min. quizy dla dzieci, mozaiki, zestawy konstrukcyjne, eksperymenty, tablice magnetyczne z literkami czy klocki do nauki literek oraz liczb. Serdecznie polecamy także zestawy z serii "Mały Fizyk" polskiej firmy FUNIVESRITY czy włoskiej firmy Lisciani Giochi. Są to naprawdę mądre, ciekawe, poszerzające wiedzę dzieci, zabawki.

Zabawki dla chłopca 4 lata

Typowe zabawki dla chłopca który ukończył 4 lata, to np. metalowe pistolety na kapiszony. W naszej ofercie mamy bardzo duży wybór pistoletów i karabinów dla dzieci. Są one bezpieczne dla dzieci i produkowane z solidnych materiałów. Firma która słynie z produkcji tego typu zabawek przykłada dużą wagę do jakości wykonania i bezpieczeństwa dzieci. Zabawki firmy Gonher, bo o niej mowa w całości produkowane są w Hiszpanii. Dużą popularnością w tej kategorii wiekowej cieszą się także klocki Playmobil z serii 4+. Prawdziwy hit to serie tematyczne takie jak np. Playmobil Policja, Playmobil Straż Pożarna czy Playmobil Country. Ciekawą propozycją są także gry planszowe jak i klocki wielu znanych producentów. W ofercie znajdziecie klocki plastikowe, drewniane a nawet metalowe.

Zabawki dla czterolatki

Czteroletnia dziewczynka może oczywiście jak najbardziej mieć podobne zainteresowania do chłopca w tym samym wieku. Jednak jeśli chcielibyśmy coś szczególnie wyróżnić co cieszy się największą popularnością wśród dziewczynek, to musimy wspomnieć o hiszpańskich lalkach bobasach, które wykonane są z miękkiego winylu. Lalki te są uwielbiane przez nasze małe klientki. Jak w przypadku chłopców dla dziewczynki która ukończyła 4 lata polecamy znakomite klocki firmy Playmobil. Większość dziewczynek zainteresowana jest seriami takimi jak Playmobil Zamek Księżniczki, Wróżki czy np. Playmobil Magic. Zabawa klockami Playmobil bardzo dobrze wpływa na rozwój umiejętności społecznych u dzieci. Zestawy tej firmy w których oprócz klocków znajdziemy liczne akcesoria i figurki zachęcają dzieci do odgrywania scenek sytuacyjnych, do interakcji między dziećmi. Klocki te od lat cieszą się nie słabnącym zainteresowaniem.

Niemożnością było zaprezentować tutaj wszystkie ciekawe, mądre i edukacyjne zabawki jakie mamy w swojej ofercie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie zabawki jakie tutaj znajdziecie były starannie przez nas wybrane, tak aby zaspokoiły oczekiwania najbardziej nawet wymagających klientów. Przypominamy także że wszystkie zabawki w naszej ofercie produkowane są w Polsce lub innych krajach Europejskich.