Klocki Korbo

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Klocki Korbo

Jest 14 produktów.
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Klocki Korbo - ruchome konstrukcje

W tej kategorii znajdą Państwo klocki korbo polskiej produkcji, które zmuszą dziecko do kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów. Klocki Korbo pokazują dziecku, jak ruch obrotowy jest przekazywany dalej poprzez koła zębate.

Budując ruchome konstrukcje dziecko rozwija w sobie zmysł konstrukcyjny, uczy się zależności, kiedy jakiś element nie obraca się, poprzez analizę sytuacji dochodzimy do rozwiązania, szukamy który element za co jest odpowiedzialny, i z jakiego powodu ruch nie jest przekazywany do dalszych elementów konstrukcji. 

Dostępne są różne zestawy klocków dla dzieci firmy korbo. Klocek podstawowy to koło zębate, dodatkowo w zestawach znajdują się korbki, łączniki oraz podstawki. Klocki Korbo to świetne klocki zarówno dla młodszych dzieci, które mogą wprawiać w ruch koło zębate rączką, jak również przedszkolaków w wieku 3, 4 lat oraz 5, 6 latków i starszych dzieci, które skonstruują bardziej skomplikowane budowle korzystając ze swojej wyobraźni.

Mają Państwo możliwość zakupu zestawów składających się z różnych ilości elementów. Poszczególne zabawki (zestawy) różnią się nie tylko ilością klocków ale także różnorodnością elementów czy kolorystką. Znajdziecie tak klocki dla chłopców jak i dziewcząt. Proste zestawy jak i bardziej skomplikowane technicznie. Klocki Korbo świetnie sprawdzają się w domu jak i w przedszkolach. Klocki tej firmy uczą małych konstruktorów pracy zespołowej oraz analitycznego myślenia. Zabawki firmy Korbo w całości powstają w Polsce. Klocki korbo produkowane są z nietoksycznego plastiku, i są w Pełni bezpieczne dla dzieci.

Buduj, zakręć i obserwuj!