Klocki Korbo

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Blog navigation

Najnowsze wpisy

Klocki Korbo

Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

W tej kategorii znajdą Państwo klocki korbo polskiej produkcji, które zmuszą dziecko do kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów. Klocki Korbo pokazują dziecku, jak ruch obrotowy jest przekazywany dalej poprzez koła zębate. Budując ruchome konstrukcje dziecko rozwija w sobie zmysł konstrukcyjny, uczy się zależności, kiedy jakiś element nie obraca się, poprzez analizę sytuacji dochodzimy do rozwiązania, szukamy który element za co jest odpowiedzialny, i z jakiego powodu ruch nie jest przekazywany do dalszych elementów konstrukcji. 

Dostępne są różne zestawy klocków. Klocek podstawowy to koło zębate, dodatkowo w zestawach znajdują się korbki, łączniki oraz podstawki. Klocki Korbo to świetne klocki zarówno dla młodszych dzieci, które mogą wprawiać w ruch koło zębate rączką, jak również przedszkolaków w wieku 3, 4 lat oraz 5 czy 6 latków, które skonstruują bardziej skomplikowane budowle korzystając ze swojej wyobraźni. Mają Państwo możliwość zakupu zestawów składających się z różnych ilości elementów. Klocki Korbo świetnie sprawdzają się tak w domu jak i w przedszkolach.

Buduj, zakręć i obserwuj!