Drewniane zabawki edukacyjne i logiczne

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Drewniane zabawki edukacyjne i logiczne

Jest 63 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów

Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci

W tej kategorii znajdą Państwo duży wybór drewnianych zabawek edukacyjnych i logicznych, które uczą i bawią jednocześnie. Dzięki naszej szerokiej ofercie do wyboru mamy drewniane zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka, drewniane zabawki dla dwulatka, trzylatka oraz starszych dzieci.

Zaczynając od tych najmłodszych dzieci, które ukończyły już pierwszy rok życia, na szczególną uwagę zasługuje kolorowa układanka tęcza firmy Lupo Toys, która jest doskonałą pomocą w metodzie Montessori. Za jej pomocą dziecko uczy się min. kolorów oraz ćwiczy motorykę. Warto także zwrócić uwagę na klocki Discovery firmy Haba, gdzie znajduje się sześć drewnianych kostek z wbudowanymi niespodziankami. Każdy klocek jest innego koloru. Zestaw można łączyć z innymi klockami tego producenta. W jego ofercie bardzo ciekawa jest też pozycja z klockami które po poruszeniu przez dziecko, wydają różne dźwięki. Natomiast dla dzieci które skończyły już 18 miesięcy bardzo fajnym pomysłem na prezent są cymbałki drewniane firmy Cubika.

Dla dwulatków oraz starszych dzieci polecamy grę memory firmy Bajo. Świetna gra edukacyjna dla całej rodziny. W zestawie znajduje się 36 klocków, czyli 18 par. Wszystkie zostały wykonane z litego drewna. Zabawki drewniane dla dzieci to także bardzo popularne sortery oraz piramidy. Niektóre zabawki edukacyjne z drewna łączą w sobie te dwie funkcje. Przy piramidzie zabawa polega na ułożeniu klocków w odpowiedniej kolejności, tj. od największego na spodzie do najmniejszego na górze piramidy. Natomiast sorter polega na dopasowaniu klocków do odpowiednich otworów, które odpowiadają kształtowi klocka. Ciekawą zabawką edukacyjną (logiczną) jest też sorter, gdzie trzeba dopasować klocki z odpowiednią ilością otworów do palików znajdujących się w podstawce.

Zabawki logiczne (edukacyjne), to także waga, która pochyla się na jedną lub drugą stronę w zależności od tego ile klocków o odpowiednim rozmiarze położymy z jednej bądź drugiej strony. Dla dzieci od drugiego roku wzwyż polecamy edukacyjne układanki z drewnianych sześcianów z obrazkami. Kiedy ułożymy je odpowiednio ukaże się nam 1 z 6 obrazków. Zabawki edukacyjne drewniane to także zegar do nauki godzin. Taki najbardziej popularny produkowany jest przez firmę Pilch, która za cel stawia sobie produkowanie zabawek mądrych, ekologicznych, rozwijających umiejętności dziecka, i solidnych które często wykorzystywane są w przedszkolach oraz innych jednostkach oświaty. Bardzo wciągające i popularne wśród naszych klientów są też drewniane nawlekanki, które poprawiają percepcję sensoryczną oraz zdolności motoryczne dziecka. Dla starszych dzieci interesujące będą drewniane przybijanki, gdzie w zestawie znajdziemy lekki drewniany młotek, gwoździki oraz korkową podkładkę do której przybijamy figury geometryczne lub różne inne elementy zestawu. Taka zabawka pobudza wyobraźnię dziecka czy logiczne myślenie. Uczy także koncentracji.

Drewniane zabawki dla dzieci szybko nie trafiają do kąta. Posłużą naszym dzieciom bardzo długo. Zabawa nimi jest pouczająca i bardzo wciągająca.