Playmobil Straż Pożarna

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Playmobil Straż Pożarna

Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

W tej kategorii znajdą Państwo zestawy tematyczne Straż Pożarna Playmobil dla dzieci od lat 4. Jest to seria klocków która wchodzi w skład Playmobil City Action.  Atrakcyjne ceny i duży wybór zestawów Playmobil zachęcają do zrobienia zakupów, szczególnie że temat straży pożarnej jest wyjątkowo atrakcyjny dla chłopców do 10 roku życia.

Playmobil Straż Pożarna to przede wszystkim doskonale wyposażone wozy strażackie, które mają wysokie ruchome drabiny, gaśnice, węże ma wodę oraz narzędzia potrzebne podczas akcji ratowania życia i gaszenia pożarów. Nie zabraknie tutaj także remizy straży pożarnej czy samochodu dowódcy. Ludziki strażaków mają na wyposażeniu gaśnice, łodzie do wykonywania zadań specjalnych na wodzie, roboty do gaszenia pożarów w trudno dostępnych miejscach czy specjalne działka wodne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.