Klocki Wafle

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Klocki Wafle

Jest 54 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów

W tej kategorii znajdą Państwo znane i lubiane przez dzieci klocki plastikowe wafle konstrukcyjne, a dokładniej mówiąc klocki wafle marioinex. Klocki konstrukcyjne wafle występują również pod nazwami wafle, klocki waflowe czy nawet klocki gofry. Klocki wafle duże bardzo często wykorzystywane są na zajęciach w przedszkolach, gdyż bawią się nimi chętnie zarówno 2 latki, 3 latki jak również starsze przedszkolaki. Polska firma marioinex ma w swojej ofercie także klocki mini wafle, micro wafle jak i klocki classic. Tak więc dziecko w każdym wieku znajdzie dla siebie odpowiednie klocki marioinex. Zasada jest taka że czym starsze dziecko, tym mniejszymi klockami może się bawić, tworząc wspaniałe płaskie lub przestrzenne konstrukcje.

Czym się charakteryzują klocki konstrukcyjne wafle?

Klocki te w zależności od rozmiaru są bezpieczne dla dzieci od lat dwóch, a w przypadku tych najmniejszych klocków od 5 roku życia. Klocki Wafle nie mają ostrych krawędzi czy wystających elementów. Są kolorowe. Każdy klocek jest innego, wyrazistego koloru. Dają one możliwość budowania w jednej płaszczyźnie, na płasko bądź przestrzennie. Pobudzają kreatywność. Dzieci podczas zabawy chętnie wymyślają swoje autorskie konstrukcje takie jak mosty, młyny, helikoptery, wiatraki, domy. Niektóre zestawy zostały stworzone z myślą o niewidomych - alfabet braille'a. Cześć zestawów ma dodatkową wartość edukacyjną jak np. zestawy z literkami czy postaciami zwierząt.

W naszym sklepie oferujemy duży wybór plastikowych klocków waflowych produkowanych przez polską firmę Marioinex, która od lat specjalizuje się w tworzeniu właśnie klocków waflowych. Firma Marioinex to gwarancja wysokiej jakości jak również zróżnicowane wzornictwo. Klocki są w całości produkowane w Polsce z bezpiecznych dla dziecka materiałów. Posiadają wszelkie niezbędne atesty.

Oferujemy konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do zakupów!