Klocki micro wafle

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Klocki micro wafle

Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

W tej kategorii znajdziecie Państwo klocki konstrukcyjne firmy Marioinex w kształcie wafla o rozmiarze micro. Micro waffle mają rozmiar 1,9 cm x 1,9 cm i przeznaczone są dla dzieci już od 5 roku życia.

Firma marioinex to firma która na polskim rynku znana jest od lat 80-tych. Klocki wafle w standardowym rozmiarze obecne są w Polskich domach i przedszkolach od bardzo dawna i cieszą się one nie słabnącym zainteresowaniem. Zabawa tymi klockami jest bardzo wciągająca i rozwijająca. Dzieci za pomocą wafli mogą tworzyć płaskie konstrukcje (2D) jak i budować przestrzennie (3D).

Warto tutaj wspomnieć że polska firma Marioinex, która dumna jest z tego że produkuje w Polsce, otrzymała prestiżowe 1 miejsce w konkursie Świat Przyjazny Dziecku. Konkurs, gdzie marioinex dostał nagrodę za klocki mini waffle zorganizował Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Teraz przyszedł czas na klocki micro waffle, gdzie zasada budowy i kształt pozostaje ten sam, zmienia się jedynie rozmiar klocka oraz materiał z jakiego jest on wykonany. Micro waffle wykonane są z miękkiego w dotyku tworzywa, nie jest to twardy plastik tylko coś w rodzaju gumy. Dzięki mniejszym rozmiarom klocków (micro), łatwiej jest nieco starszym dzieciom tworzyć bardziej skomplikowane i precyzyjne budowle przestrzenne.

Klocki micro waffle dostępne są w różnych zestawach. Zazwyczaj w zestawie znajduje się szablon do zbudowania konkretnych propozycji. Na początku zestaw który zawiera szablon pomoże dziecku zapoznać się z ideą tych klocków. Kiedy dziecko nabierze wprawy, ograniczeniem będzie już tylko wyobraźnia.

Klocki zostały wykonane z bezpiecznych materiałów i można je wyginać gdyż materiał z jakiego są wykonane jest elastyczny. Zabawa klockami marioinex rozwija motorykę oraz kreatywność u dzieci. Micro Waffle pomagają także w rozwoju zdolności manualnych i zmysłu przestrzennego.