Zabawki Drewniane

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Blog navigation

Najnowsze wpisy

Zabawki Drewniane

Jest 182 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 182 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 182 elementów

W tej kategorii znajdą Państwo produkowane w Polsce i Europie zabawki drewniane najwyższej jakości, przez producentów dbających o środowisko naturalne i jakość zabawek. Zadbaj o to aby wręce Twojego dziecka trafiły tylko zabawki w 100% bezpieczne i ekologiczne. Drewniane zabawki oferowane w naszym sklepie są bardzo starannie wykonane, z Polskiego drewna, malowane bezpiecznymi dla dzieci farbami które spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Krawędzie naszych zabawek są gładkie i delikatne, żadne dziecko nie zrobi sobie nimi krzywdy.

Klocki drewniane

Kto z nas nie bawił się klockami? Klocki drewniane to jedne z tych zabawek, które są ponadczasowe. Zabawa klockami jest wskazana już dla najmłodszych dzieci, uczy ona kreatywności, myślenia przestrzennego, jest bezpieczna i bardzo wciągająca. Twoje dziecko nie będzie mogło oderawać się od zabawy klockami.

Zabawki z drewna

Wyróżniamy wiele różnych rodzajów zabawek wykonanych z drewna. Dla Waszej wygody podzieliliśmy zabawki z drewna na kilka kategori. Znajdziecie u nas oprócz tak popularnych drewnianych klocków, pojazdy drewniane, układanki drewniane, drewniane zwierzątka i grzechotki, drewniane zabawki zręcznościowe, a także zabawki do pchania i ciągnięcia.

Serdecznie zapraszamy do zakupów. Wszystkie zamówienia staramy się wysyłać błyskawicznie.