Zabawki Drewniane

Promocje

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150


Blog navigation

Najnowsze wpisy

Nowe produkty

Zabawki Drewniane

Zabawki drewniane dla dzieci

W tej kategorii znajdą Państwo produkowane w Polsce i Europie zabawki drewniane najwyższej jakości, przez producentów dbających o środowisko naturalne i jakość zabawek. Zadbaj o to aby wręce Twojego dziecka trafiły tylko zabawki w 100% bezpieczne i ekologiczne. Drewniane zabawki oferowane w naszym sklepie są bardzo s...

Zabawki drewniane dla dzieci

W tej kategorii znajdą Państwo produkowane w Polsce i Europie zabawki drewniane najwyższej jakości, przez producentów dbających o środowisko naturalne i jakość zabawek. Zadbaj o to aby wręce Twojego dziecka trafiły tylko zabawki w 100% bezpieczne i ekologiczne. Drewniane zabawki oferowane w naszym sklepie są bardzo starannie wykonane, z Polskiego drewna, malowane bezpiecznymi dla dzieci farbami które spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Krawędzie naszych zabawek są gładkie i delikatne, żadne dziecko nie zrobi sobie nimi krzywdy.

Klocki drewniane

Kto z nas nie bawił się klockami? Klocki drewniane to jedne z tych zabawek, które są ponadczasowe. Zabawa klockami jest wskazana już dla najmłodszych dzieci, uczy ona kreatywności, myślenia przestrzennego, jest bezpieczna i bardzo wciągająca. Twoje dziecko nie będzie mogło oderawać się od zabawy klockami.

Zabawki z drewna

Wyróżniamy wiele różnych rodzajów zabawek wykonanych z drewna. Dla Waszej wygody podzieliliśmy zabawki z drewna na kilka kategori. Znajdziecie u nas oprócz tak popularnych drewnianych klocków, pojazdy drewniane, układanki drewniane, drewniane zwierzątka i grzechotki, drewniane zabawki zręcznościowe, a także zabawki do pchania i ciągnięcia.

Serdecznie zapraszamy do zakupów. Wszystkie zamówienia staramy się wysyłać błyskawicznie.

Więcej

Zabawki Drewniane  

Podkategorie

 • Klocki drewniane

  Klocki drewniane dla dzieci

  W tej kategorii znajdą Państo bardzo duży wybór klocków drewnianych dla dzieci już od pierwszego miesiąca życia, jak również dla starszych dzieciaków. Znakomita większość z nich to polskie klocki drewniane, wykonane z drewna bukowego, bardzo starannie wykonane, o gładkich powierzchniach, tak aby były bezpieczne dla Twoejo dziecka. 

  Wszystkie klocki z drewna, dostępne w naszym sklepie, są produkowane w Polsce lub innych krajach Europejskich. Są wykonane z ekologicznego, naturalnego drewna. Te kolorowe pomalowane są bezpiecznymi dla dzieci farbami, które spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. 

  Dlaczego klocki drewniane?

  Klocki drewniane to jedne z tych zabawek które chyba nigdy się nie nudzą, są ponadczasowe, uczą dzieci kreatywności i samodzielnego myślenia. Klocki drewniane to świetna zabawa dla każdego dziecka i doskonały prezent na każdą okazję. Zabawa klockami uczy i bawi zarazem. W ofercie mamy klocki naturalne, kolorowe, większe dla starszych dzieci i mniejsze, co za tym idzie lżejsze, idealne dla nieco młodszych dzieci, kalendarz z klocków, klocki drewniane z literkami, klocki z cyframi, klocki miasta jak i klocki optyczne czy z dźwiękami.

  Serdecznie zapraszamy do zakupów!

 • Pojazdy drewniane

  Pojazdy drewniane wymarzone zabawki naszych dziadków! Pięknie wykonane, o barwnej kolorystyce jak również w naturalnym kolorze drewn oraz trwałe - z pewnością wytrzymują próbę czasu. Urok i ciepło drewna sprawiają, że pojazd wykonany z drewna jest prezentem dosknałym, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

  Oferujemy pojazdy drewniane jak:

  autka, samochody z drewna, samoloty, wozy, ciężarówki, wyścigówki, helikoptery i wiele innych wykonane z najwyższej jakości drewna.

  Producenci: 

  Bajo, Pilch, Haba


 • Układanki Drewniane...

  Układanki Drewniane dla Dzieci

  Drewniane układanki rozwijają zdolności motoryczne dziecka jak również pełnią funkcję edukacyjną.

  W ofercie Układanki Drewniane dla Dzieci

  • piramidki z klocków
  • klocki sześciany
  • układanki, gry logiczne
  • drewniane mozaiki
  • układanki geometryczne
  • przeplatanki

  Marki:

  • Bajo, Pilch, Heros, Haba, Brik.
 • Drewniane zwierzątka

  Drewniane zwierzątka o różnych kolorach - zabawki ekologiczne, pomalowane farbami bezpiecznymi dla dziecka (również w przypadku wkładania do ust przez niemowlęta). Kolorowe lub w kolorze naturalnego drewna. Tradycyjne zabawki typu bujane koniki, koniki z wozem, kaczki na patyku, grzechotki w kształcie zwierzątek, drewniane klocki z wizerunkami zwierząt oraz wiele innych

  Nasze drewniane zwierzątka

  • Wiele z naszych drewnianych zwierzątek ma sznureczek, za który dziecko może ciągnąć i wyprowadzać swojego zwierzaka na spacer.
 • Drewniane zabawki...

  Drewniane zabawki edukacyjne

  W tej kategorii znajdą Państwo duży wybór drewnianych zabawek edukacyjnych, które uczą i bawią jednocześnie. Polecamy drewniane klocki z literkami, które uczą dzieci alfabetu czy rozrózniana kolorów. Każda literka czy klocek jest innego koloru, co pobudza ciekawość i rozwija wyobraźnię dziecka.

  Drewniane zabawki logiczne

  Takie zabawki szybko nie trafiają do kąta. Posłużą naszym dzeciom bardzo długo. Zabawa nimi jest pouczająca i bardzo wciągająca. W ofercie mamy min. układanki, przybijanki, drewnianą wagę firmy Bajo, piramidę na kołach, rewelacyjne przeszywanki, jak i drewniane domino, cyferki wykonae z drewna oraz drewniane literki.

  Zabawki edukacyjne dla 2 latka

 • Drewniane zabawki do...
  Drewniane zabawki do pchania - Duży wybór produktów firmy Bajo: drewniany kwiatek na patyku, drewniane zwierzątka, koniki - Zabawki do ciągnięcia na sznureczku.
 • Drewniane zabawki...
  Drewniane zabawki zręcznościowe - Zabawki, które rozwijają i ćwiczą małą motorykę u dzieci, wspomagające naukę chwytania przedmiotów, zawiązywania bucików oraz dmuchajki wspomagające prawidłowy rozwój mowy.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 198 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 198 elementów