Zabawki Drewniane

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Zabawki Drewniane

Jest 241 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 241 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 241 elementów

Drewniane zabawki dla dzieci

W tej kategorii znajdą Państwo ekologiczne drewniane zabawki dla najmłodszych dzieci oraz nieco starszych. Wszystkie zabawki drewniane w naszej ofercie produkowane są w Europie. Znaczna ich część produkowana jest w Polsce z materiałów najwyższej jakości, przez producentów dbających o środowisko naturalne i bezpieczeństwo dzieci.

Zadbaj o to aby w ręce Twojego dziecka trafiały tylko zabawki w 100% bezpieczne i ekologiczne.

Drewniane zabawki ekologiczne

Oferowane w naszym sklepie drewniane zabawki są nie tylko ekologiczne, wykonane z Polskiego drewna, malowane bezpiecznymi dla dzieci ekologicznymi farbami które spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa i troski o środowisko naturalne, ale są także bardzo starannie wykonane. Krawędzie naszych zabawek są gładkie i delikatne, dzięki czemu są one doskonałą propozycją dla najmłodszych dzieci. Dziecko, w sposób naturalny sięga to zabawkę z drewna. Większość z nich przyciąga uwagę dziecka ciekawym kształtem, kolorem czy dodatkowymi funkcjami.

Zabawka z drewna

Wyróżniamy wiele różnych rodzajów zabawek wykonanych z drewna. Znajdziecie u nas drewniane zabawki dla dziewczynki jak i dla chłopca. W ofercie mamy zabawki drewniane dla najmłodszych, już od pierwszego miesiąca życia jak i zabawki dla starszych dzieci.

Dla Waszej wygody podzieliliśmy zabawki z drewna na kilka kategorii. Znajdziecie u nas klasyczne klocki drewniane, pojazdy drewniane, układanki z drewna, drewniane zwierzątka i grzechotki, drewniane zabawki zręcznościowe, zabawki do pchania i ciągnięcia oraz bardzo popularne drewniane zabawki edukacyjne. Jesteśmy przekonani że Twoje dziecko pokocha te naturalne zabawki, którymi bawiły się całe pokolenia. Zabawki wykonane z drewna są ponadczasowe. Rozwijają u dzieci umiejętności manualne, pobudzają ciekawość oraz kreatywność.

Serdecznie zapraszamy do zakupów. Wszystkie zamówienia staramy się wysyłać błyskawicznie, tak aby dziecko mogło się nimi cieszyć jak najszybciej.