Koraliki Hama Midi od 5 lat

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Koraliki Hama Midi od 5 lat

Jest 126 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 126 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 126 elementów

Koraliki Hama

W tej kategorii znajdą Państwo koraliki hama midi dla dzieci które ukończyły 5-ty rok życia. Koraliki Hama midi w tej kategorii wiekowej są najbardziej popularne z pośród wszystkich wersji koralików firmy Hama. Średnica koralika w rozmiarze midi to 5 mm. Z tego też powodu nie są to koraliki dla najmłodszych dzieci.

Koraliki Hama to wielobarwne koraliki do układania lub nawlekania. W ofercie mamy ciekawe wzory zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Zabawa polega na układaniu koralików na specjalnej podstawce z wypustkami. Można tworzyć dowolne wzory kierując się wyobraźnią, korzystając z załączonych instrukcji lub szukać inspiracji w internecie. Kiedy ułożymy już wzór, aby go utrwalić potrzebne będzie żelazko i papier do zaprasowywania, który dołączony jest do każdego zestawu. Po takim zabiegu koraliki trwale będą już ze sobą sklejone.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą najpopularniejszych koralików do prasowania Hama Midi.