Koraliki Hama Midi od 5 lat

Promocje

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150


Blog navigation

Najnowsze wpisy

Nowe produkty

Koraliki Hama Midi od 5 lat

Koraliki Hama Midi dla Dzieci od 5 lat

W tej kategorii znajdą Państwa koraliki hama w zestawach dla dzieci od 5 lat. Koraliki w tej kategorii wiekowej są najbardziej popularne z pośród wszystkich wersji. Średnica koralika midi to 5mm. 

Koraliki Hama to wielobarwne koraliki do układania lub nawlekania. W ofercie mamy ciekawe wzory zarówno dla chł...

Koraliki Hama Midi dla Dzieci od 5 lat

W tej kategorii znajdą Państwa koraliki hama w zestawach dla dzieci od 5 lat. Koraliki w tej kategorii wiekowej są najbardziej popularne z pośród wszystkich wersji. Średnica koralika midi to 5mm. 

Koraliki Hama to wielobarwne koraliki do układania lub nawlekania. W ofercie mamy ciekawe wzory zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Zabawa polega na układniu koralików na specjalnej podstawce z wypustkami. Można tworzyć dowolne wzory kierując się wyobraźnią, korzystając z załączonych instrukcji lub szukać inspiracji w internecie. Kiedy ułożymy już wzór, aby go utrwalić potrzebne będzie żelazko i papier do zaprasowywania, który dołączony jest do każdego zestawu. Po takim zabiegu koraliki trwale będą już ze sobą sklejone.

Więcej

Koraliki Hama Midi od 5 lat Jest 162 produktów.

Podkategorie

  • Hama Midi, koraliki w...
    Hama Midi, koraliki w woreczkuKoraliki Hama Midi dla dzieci od lat 5, dodatkowe koraliki, jednokolorowe zestawy w woreczkach. Wspaniały dodatek do innych zestawów Hama Midi, materiał do tworzenia wisiorków oraz bransoletek, dodatkowe kolory do projektów przedstawionych w książeczkach z projektami "Hama Inspiration"
  • Hama Midi, podkładki...

    Hama Podkładki

    W tej kategorii znajdą Państwo podkłądki uzupełniające do koralików Hama Midi. Podkładki o standardowym kwadratowym kształcie, to podkładki do koralików które możemy ze sobą łączyć za pomocą specjalnych zaczepów, co pozwoli na układanie dużych wzorów.

    W ofercie również podkładki w kształcie rombu, serca, koła oraz podkładki z wyciętym gotowym wzorem np. księżniczki.

    Dzięki podkładkom do koralików Hama ułożysz wiele, ciekawych wzorów!

  • Hama Midi - blister

    Koraliki Hama Midi dla Dzieci od 5 lat

    Koraliki w zestawach dla dzieci od 5 lat o średnicy koralika to 5mm, rozmiar Midi. Wielobarwne koraliki do układania lub nawlekania. Ciekawe wzory zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

  • Hama w Tubie - Zestawy...

    Hama w Tubie - Zestawy Koralików Hama Midi w Specjalnych Tubach

    Zestawy koralików Hama Midi w specjalnych tubach - duża ilość koralików, które można łatwo przechowywać. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje zestawy Hama o wielobarwne koraliki. W zestawach również podkładki. Wybierz zestaw kolorystyczny, który odpowiada Ci najbardziej!

    Hama w Tubie

    • Dla dzieci od lat 5
    • Z podkładkami i bez 
    • Do nawlekania i zaprasowywania
    • Różna kolorystyka
    • Różna ilość koralików w tubie
  • Książeczki HAMA z...

    Książeczki HAMA z inspiracjami

    W książeczkach znajdziecie wiele stron inspiracji na wykonanie różnych wzorów także przy wykorzytaniu wielu różnych podkładek. Książeczki zawierają bardzo dużo inspiracji i pomysłów na zabawę z koralikami Hama.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 162 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 162 elementów