Koraliki Hama Midi od 5 lat

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Koraliki Hama Midi od 5 lat

Jest 141 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 141 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 141 elementów

Koraliki Hama

W tej kategorii znajdą Państwo koraliki hama midi dla dzieci które ukończyły 5-ty rok życia. Koraliki Hama midi w tej kategorii wiekowej są najbardziej popularne z pośród wszystkich wersji koralików firmy Hama. Średnica koralika w rozmiarze midi to 5 mm. Z tego też powodu nie są to koraliki dla najmłodszych dzieci.

Koraliki Hama to wielobarwne koraliki do układania lub nawlekania. W ofercie mamy ciekawe wzory zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Zabawa polega na układaniu koralików na specjalnej podstawce z wypustkami. Można tworzyć dowolne wzory kierując się wyobraźnią, korzystając z załączonych instrukcji lub szukać inspiracji w internecie. Kiedy ułożymy już wzór, aby go utrwalić potrzebne będzie żelazko i papier do zaprasowywania, który dołączony jest do każdego zestawu. Po takim zabiegu koraliki trwale będą już ze sobą sklejone.

Koraliki Hama Wzory

Aby ułatwić dzieciom układanie ciekawych wzorów czy kształtów dostępne są liczne podkładki w różnych kształtach. Najbardziej popularna podkładka to kwadrat w rozmiarze 15x15 cm. Ze względu na prosty kształt można na tej podkładce ułożyć dowolny wzór. Takie podkładki można ze sobą łączyć aby stworzyć jakiś wielki projekt. Dostępne są także podkładki okrągłe, w kształcie serca, kwiatów, postaci z bajek czy zwierzątek. Wszystkie podkładki uzupełniające znajdziesz tutaj!  

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą najpopularniejszych koralików do prasowania Hama Midi.