Koraliki Hama Midi od 5 lat

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Blog navigation

Najnowsze wpisy

Koraliki Hama Midi od 5 lat

Jest 110 produktów.

Podkategorie

 • Hama Midi, koraliki w woreczku
  Hama Midi, koraliki w woreczkuKoraliki Hama Midi dla dzieci od lat 5, dodatkowe koraliki, jednokolorowe zestawy w woreczkach. Wspaniały dodatek do innych zestawów Hama Midi, materiał do tworzenia wisiorków oraz bransoletek, dodatkowe kolory do projektów przedstawionych w książeczkach z projektami "Hama Inspiration"
 • Hama Midi, podkładki uzupełniające

  Hama Podkładki

  W tej kategorii znajdą Państwo podkłądki uzupełniające do koralików Hama Midi. Podkładki o standardowym kwadratowym kształcie, to podkładki do koralików które możemy ze sobą łączyć za pomocą specjalnych zaczepów, co pozwoli na układanie dużych wzorów.

  W ofercie również podkładki w kształcie rombu, serca, koła oraz podkładki z wyciętym gotowym wzorem np. księżniczki.

  Dzięki podkładkom do koralików Hama ułożysz wiele, ciekawych wzorów!

 • Hama Midi - blister

  Koraliki Hama Midi dla Dzieci od 5 lat

  Koraliki w zestawach dla dzieci od 5 lat o średnicy koralika to 5mm, rozmiar Midi. Wielobarwne koraliki do układania lub nawlekania. Ciekawe wzory zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

 • Hama w Tubie - Zestawy Kolorowych Koralików Hama Midi

  Hama w Tubie - Zestawy Koralików Hama Midi w Specjalnych Tubach

  Zestawy koralików Hama Midi w specjalnych tubach - duża ilość koralików, które można łatwo przechowywać. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje zestawy Hama o wielobarwne koraliki. W zestawach również podkładki. Wybierz zestaw kolorystyczny, który odpowiada Ci najbardziej!

  Hama w Tubie

  • Dla dzieci od lat 5
  • Z podkładkami i bez 
  • Do nawlekania i zaprasowywania
  • Różna kolorystyka
  • Różna ilość koralików w tubie
 • Książeczki HAMA z inspiracjami
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 110 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 110 elementów

Koraliki Hama

W tej kategorii znajdą Państwo koraliki hama midi dla dzieci które ukończyły 5-ty rok życia. Koraliki Hama midi w tej kategorii wiekowej są najbardziej popularne z pośród wszystkich wersji koralików firmy Hama. Średnica koralika w rozmiarze midi to 5 mm. Z tego też powodu nie są to koraliki dla najmłodszych dzieci.

Koraliki Hama to wielobarwne koraliki do układania lub nawlekania. W ofercie mamy ciekawe wzory zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Zabawa polega na układaniu koralików na specjalnej podstawce z wypustkami. Można tworzyć dowolne wzory kierując się wyobraźnią, korzystając z załączonych instrukcji lub szukać inspiracji w internecie. Kiedy ułożymy już wzór, aby go utrwalić potrzebne będzie żelazko i papier do zaprasowywania, który dołączony jest do każdego zestawu. Po takim zabiegu koraliki trwale będą już ze sobą sklejone.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą najpopularniejszych koralików do prasowania Hama Midi.