Hama Midi, koraliki w woreczku

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Hama Midi, koraliki w woreczku

Jest 143 produktów.

Podkategorie

  • Hama Midi 1000 koralików

    Hama Midi, koraliki uzupełnające w woreczku. w woreczku znajduje się 1000 koralików.  Wspaniały dodatek do innych zestawów Hama Midi, materiał do tworzenia wisiorków oraz bransoletek, dodatkowe kolory do projektów przedstawionych w książeczkach z projektami "Hama Inspiration"

  • Hama Midi 3000 koralików

    Hama Midi, koraliki uzupełnające w woreczku. w woreczku znajduje się 3000 koralików.  Wspaniały dodatek do innych zestawów Hama Midi, materiał do tworzenia wisiorków oraz bransoletek, dodatkowe kolory do projektów przedstawionych w książeczkach z projektami "Hama Inspiration"

  • Koraliki Midi 6000 koralików

    Hama Midi, koraliki uzupełnające w woreczku. w woreczku znajduje się 6000 koralików.  Wspaniały dodatek do innych zestawów Hama Midi, materiał do tworzenia wisiorków oraz bransoletek, dodatkowe kolory do projektów przedstawionych w książeczkach z projektami "Hama Inspiration"

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 143 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 143 elementów

Hama Midi, koraliki w woreczku Koraliki Hama Midi dla dzieci od lat 5, dodatkowe koraliki, jednokolorowe zestawy w woreczkach. Wspaniały dodatek do innych zestawów Hama Midi, materiał do tworzenia wisiorków oraz bransoletek, dodatkowe kolory do projektów przedstawionych w książeczkach z projektami "Hama Inspiration"