Klocki Incastro

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Klocki Incastro

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Klocki konstrukcyjne Incastro

Produkowane we Włoszech, nagradzane "Zabawka Roku" plastikowe klocki konstrukcyjne Incastro, składające się z kolorowych elementów o ciekawym kształcie. Klocki Incastro można ze sobą łączyć na wielu płaszczyznach, tworząc obiekty 2D jak i 3D. Można z nich budować mosty, wieże, budynki, zwierzęta, instrumenty muzyczne, biżuterię, flagi, promy kosmiczne, statki jak i wiele więcej.

Klocki Incastro dostępne są w zestawach o różnej ilości elementów jak i kolorów. Za ich pomocą stworzysz nieograniczone projekty. Czym dużej dziecko będzie się nimi bawić, tym więcej odkryje możliwości jakie dają te niezwykle ciekawe klocki. Plastik z jakiego są one wykonane jest bardzo miły w dotyku. Twardy i miękki zarazem. Klocki bardzo łatwo się ze sobą łączą, dzięki czemu dzieci szybko dają się wciągnąć w zabawę klockami Incastro. Nie raz byliśmy zaskoczeni widząc jak szybko dzieci zaczynają tworzyć coraz to ciekawsze przedmioty. Klocki nie tylko są ciekawe ale także bezpieczne dla dzieci już od 3 roku życia. 

Klocki newmwero - matematyczne klocki

Klocki newmero to wyjątkowe klocki, które są doskonałe tak dla dzieci jak i nauczycieli. Za ich pomocą dzieci z przyjemnością, poprzez zabawę nauczą się matematyki. W ofercie dostępne są zestawy dla przedszkolaków, uczniów, nauczycieli oraz do nauki w grupie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!