Gryzaki dla dzieci i niemowląt

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Gryzaki dla dzieci i niemowląt

Jest 31 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów

W tej kategorii znajdą Państwo bezpieczne i ekologiczne gryzaki dla dzieci i niemowląt. To z jakiego materiału wykonany jest gryzak dla Twojego dziecka jest bardzo ważne, głównie z tego powodu że dziecko podczas ząbkowania będzie go trzymać w buzi. Dlatego wszystkie gryzaczki dla dzieci jakie znajdują się w naszym sklepie, wykonane są z bezpiecznych nietoksycznych materiałów i produkowane są w Polsce lub innych krajach Europejskich.

Gryzaczki dla niemowląt

W ofercie znajdziecie min. gryzaki drewniane oraz gryzaki wykonane z naturalnego kauczuku HEVEA, które nie zawierają ftalanów, BPA czy metali ciężkich. Producentami tych gryzaków są same znane z wysokiej jakości i dbałości o szczegóły firmy takie jak polska firma Lullalove, Tullo, Hencz Toys, niemiecka firma Haba czy np. hiszpańska firma Lanco Toys. Cechą wspólną tych firm jest to że wszystkie one, w trosce o malucha, produkują gryzaki dla niemowląt z wyoskiej jakości materiałów, na terenie Unii Europejskiej.

Gryzak na ząbkowanie

Gryzaki pomogą Twojemu dziecku jak i Tobie przespać noc. Przyniosą ulgę i ukojenie podczas ząbkowania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na pięknie wykonane gryzaki na ząbkowanie, które ukoją swędzące i bolące dziąsła malucha. Gryzak dla dziecka które odczuwa ból ze względu na ząbkowanie, to najlepszy prezent jaki można mu sprawić w tym trudnym dla niego jak i jego rodziców okresie.