Klocki Playmobil

Promocje

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150


Blog navigation

Najnowsze wpisy

Klocki Playmobil

Klocki Playmobil

Klocki Playmobil są produkowane w Europie od ponad 37 lat. Teraz dostępne w Polsce. U nas duży wybór oraz atrakcyjne ceny. Odkąd firma pojawiła się na rynku w 1974 zabawki Playmobil z roku na rok stawały się coraz bardziej popularne. Dzisiaj to znana i bardzo lubiana marka, której zabawki można znaleźć w sklepach na całym świeci...

Klocki Playmobil

Klocki Playmobil są produkowane w Europie od ponad 37 lat. Teraz dostępne w Polsce. U nas duży wybór oraz atrakcyjne ceny. Odkąd firma pojawiła się na rynku w 1974 zabawki Playmobil z roku na rok stawały się coraz bardziej popularne. Dzisiaj to znana i bardzo lubiana marka, której zabawki można znaleźć w sklepach na całym świecie.

Gdzie Powstają Klocki Playmobil

Klocki Playmobil powstają w całości w Europie, głównie w Niemczech oraz na Malcie. Zabawki są wykonane z niezwykłą precyzją oraz dbałością o każdy najmniejszy detal. Figurki Playmobil to malutkie ludziki, w których dopracowany jest każdy szczegół: jeśli jest np to figurka policjanta to koniecznie w odpowiednim mundurze, z licznym akcesoriami (kajdanki, krótkofalówka, pistolet itd).

Długoletnie doświadczenie firmy na rynku sprawia, że zabawki są nie tylko bezpieczne i świetne wykonane (bezpieczeństwo zabawki w przypadku firmy Playmobil to priorytet) ale również atrakcyjne dla dzieci. Playmobil uważnie wsłuchuje się w życzenia i marzenia dzieci projektując swoje kolejne kolekcje, które są aktualizowane corocznie.

Klocki Playmobil - Najpopularniejsze Serie

Wśród popularnych kolekcji znajduje się: Playmobil ZOO, Playmobil Policja (nowość na rok 2013), Playmobil Piraci, Playmobil Wakacje, Playmobil City Action, Playmobil Western, Playmobil Dragons oraz Playmobil 1.2.3 dla najmłodszych, półtora rocznych maluchów.

Więcej

Klocki Playmobil Jest 261 produktów.

Podkategorie

 • Playmobil 123
  Playmobil 123 - Kolekcja klocków Playmobil 1.2.3 skierowana dla najmłodszych dla dzieci od 1,5 roku. Zabawki są nie tylko ładnie i solidnie wykonane ale i w pełni bezpieczne.Duże elementy są łatwe do chwycenia przez dziecko. Autobus pełen bagaży i ludzików, samolot czy też łódeczka do kąpieli ucieszą każdego malucha.
 • Playmobil 4 +
  Playmobil 4+ - Bezpieczne i niezwykle wytrzymałe, pięknie wykonane zestawy klocków tematycznych dla dzieci od czterech lat.W ofercie Playmobil Wieś, Playmobil Piraci, Playmobil Zoo, Playmobil Wakacje czy też Zamek Księżniczki oraz nowości na rok 3013 zestawy Super Set czy też seria Policja.
 • Dodatkowe Figurki...

  Dodatkowe Figurki Playmobil, Ludziki

  Dodatkowe figurki, ludziki od Playmobil do połączenia z innymi zestawami. W ofercie sklepu figurki z serii Piraci, Wróżki, Piłkarze, Policjanci, Strażacy, Stadnina Koni, Wakacje oraz wiele, wiele innych.

  Dodatkowe Figurki Playmobil, Ludziki

  • kolekcje: Duo Pack, Special Plus, figurki do składania.
  • Klasyczna figurka Playmobil ma 7,5cm wysokości i jest dopracowana w każdym najmniejszym szczególe!
  • Dzieci wykorzystują ludziki Playmobil w zabawie odgrywając nimi role, rozmawiając, naśladując zachowania dorosłych.
 • Playmobil Wyprzedaż

  Playmobil Wyprzedaż

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 261 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 261 elementów