Drewniane zabawki do pchania i ciągnięcia

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Blog navigation

Najnowsze wpisy

Drewniane zabawki do pchania i ciągnięcia

Jest 47 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 47 elementów

Drewniane zabawki do pchania

Znajdą Państwo tutaj duży wybór pięknych drewnianych zabawek do pchania, z kółeczkami czy różnej konstrukcji zabawki do pchania na kijku. Przeważająca większość produktów w tej kategorii to zabawki polskiej firmy Bajo, która słynie z produkcji bezpiecznych zabawek dla dzieci. Zabawki tej firmy są gładkie, miłe w dotyku, wykonane z drewna najwyższej jakości i malowane bezpiecznymi dla dzieci farbami. W ofercie min: drewniany kwiatek na patyku, drewniane zwierzątka, chodziki do pchania, autka czy koniki.

Zabawki do ciągnięcia na sznurku

Z pośród zabawek do ciągnięcia z naszej oferty warto wyróżnić drewniane króliki, biedronki oraz wiele różnych owadów i zwierząt. Bardzo dużym powodzeniem cieszy się także drewniany sorter, który również ma sznureczek za pomocą którego dziecko może ciągnąć za sobą swoją zabawkę. W naszej bogatej ofercie znajdziecie także kotki czy kaczuszki do ciągnięcia.

Wszystkie te zabawki są produkowane w Europie, spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa i w większości przypadków są bezpieczne nawet dla rocznego dziecka.