Balony Foliowe CYFRY - na urodziny

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150

Balony Foliowe CYFRY - na urodziny

Jest 153 produktów.

Podkategorie

 • balony cyfry srebrne

  Balony cyfry srebrne - 88 cm wysokości

  Duże urodzinowe balony foliowe koloru srebrnego w kształcie cyfr o wysokośći około 90 cm. Idealne na urodziny, rocznice oraz inne wydarzenia. Balony produkowane w USA.

 • balony cyfry złote

  Balony cyfry złote

  Duże urodzinowe balony foliowe koloru złotego w kształcie cyfr. Idealne na urodziny, rocznice oraz inne wydarzenia. Balony wysokiej jakości, produkowane w USA. Utrzymują się w powietrzu około jednego miesiąca.

 • balony cyfry niebieskie

  balony cyfry niebieskie

  Balony cyfry niebieskie  Duże urodzinowe balony foliowe koloru niebieskiego w kształcie cyfr. Idealne na urodziny, rocznice oraz inne wydarzenia. Utrzymują się w powietrzu około jednego miesiąca.

  Balony wysokiej jakości, produkowane w USA.

 • balony cyfry kolorowe

  Balony cyfry kolorowe

  Wielkie kolorowe balony w kształcie cyfr idealne na urodziny dla dzieci. Te 83 cm balony sprawią wiele radości dzieciom oraz są pięknym elementem wystroju przyjęcia. Utrzymują się w powietrzu około jednego miesiąca.

  Balony wysokiej jakości, produkowane w USA.

 • balony cyfry różowe

  Balony cyfry różowe. Duże urodzinowe balony foliowe koloru różowego w kształcie cyfr. Idealne na urodziny, rocznice oraz inne wydarzenia. Utrzymują się w powietrzu około jednego miesiąca.

  Balony wysokiej jakości, produkowane w USA.

 • balony cyfry czerwone

  Balony Cyfry Czerwone. Duże urodzinowe balony foliowe w kolorze czerwonym, w kształcie cyfr o wysokości 88 cm. Idealne na urodziny, rocznice oraz inne wydarzenia. Utrzymują się w powietrzu około jednego miesiąca.

  Balony wysokiej jakości, produkowane w USA.

 • balony cyfry złoty róż

  Balony Cyfry Złoty Róż (Rose Gold). Duże urodzinowe balony foliowe w kolorze złotego różu, w kształcie cyfr o wysokości 88 cm. Idealne na urodziny, rocznice oraz inne wydarzenia. Utrzymują się w powietrzu około jednego miesiąca.

  Balony wysokiej jakości, produkowane w USA.

 • balony cyfry czarne

  Duże urodzinowe balony foliowe koloru czarnego w kształcie cyfr. Balon w kształcie cyfry to doskonała dekoracja na każde przyjęcie, świetny rekwizyt do pamiątkowych zdjęć urodzinowych, plenerowych lub rocznicowych.  Balony wysokiej jakości, produkowane w USA. Utrzymują się w powietrzu około jednego miesiąca.

 • balony cyfry tęczowe

  Balony tęczowe cyfry

  Balony w kształcie cyferek o wysokości 33 cale czyli 83cm. Dostępna pełna numeracja. 

  Kolor tęczowy, kolor pięknie przechodzi w kolejny!

  Efekt wow gwarantowany!

 • balony cyfry 66 cm wysokie

  Balony Cyfry 66 cm wysokie - foliowe

  Srebrne balony w kształcie cyfr o wysokości 66 cm amerykańskiej firmy Anagram (Amscan). Balony można napełnić helem bądź powietrzem. Napełnione helem unoszą się do kilku tygodni. W sklepie mamy też cyfry wysokie na 88 cm w kilku różnych kolorach. 

 • balony z nadrukiem Cyfry - różne

  Balony z nadrukiem Cyfry - różne kolory i liczby

na stronę
Pokazuje 145 - 153 z 153 elementów
Pokazuje 145 - 153 z 153 elementów