Lista produktów producenta: Hama

HAMA to zabawa wielobarwnymi koralikami, które układa się na podstawkach z kolcami. Można wykonywać zarówno proste jak i skomplikowane motywy. 

HAMA to zabawa wielobarwnymi koralikami, które układa się na podstawkach z kolcami. Można wykonywać zarówno proste jak i skomplikowane motywy.


Pozycje koralików można zmieniać dopóki nie zostaną przyprasowane żelazkiem (przez osobę dorosłą). Motyw uzyskany po przyprasowaniu koralików można użyć jako zawieszkę, obrazek, podstawkę. Tak wykonaną kompozycję można podarować jako prezent.


Bawiąc się koralikami HAMA dzieci rozwijają kreatywność. HAMA została zaprojektowana tak, aby być rozrywką dla wszystkich grup wiekowych, poczynając od pierwszych nieporadnych prób, aż po zaawansowane „malowanie koralikami”, które staje się twórczym hobby. Co więcej dzieci cały czas przeświadczone są, że to po prostu zabawa.


Koraliki Hama dostępne są w 2 rozmiarach:


- MAXI dla dzieci od 3 lat


- MIDI dla dzieci od 5 lat.


 


HAMA to zabawka:


Kreatywna


HAMA jest wszechstronną zabawką, pobudzającą obie półkule mózgowe jednocześnie. Tego typu zabawki to prawdziwa rzadkość.


Rozwijająca


Koraliki HAMA rozwijają koordynację ręka-oko. Dzieci   uczą się rozróżniać i zestawiać kolory, składać małe przedmioty i umieszczać je z precyzją oraz rozróżniać rozmaite formy .HAMA produkuje podstawki z alfabetem   i cyframi. Umożliwia to dzieciom w wieku 5-7 lat poznanie liter i liczb. Dostępne są podstawki o rozmaitych kształtach, co również zapoznaje dzieci z geometrią.


Czysta


Koraliki HAMA nie uszkadzają   ubrania i mebli. Jeżeli kilka koralików znajdzie się w pralce, zostaną wypłukane bez przeszkód. Stosowanie naszego papieru do prasowania, nie pozostawi resztek na żelazku.


Bezpieczna


Produkty HAMA   poddano wszelkim odpowiednim testom na bezpieczeństwo. Połknięcie przez dziecko koralików nie powinno wzbudzić najmniejszego niepokoju. Koraliki przejdą przez system trawienny dziecka nie wywołując szkód – koraliki są miękkie i bez ostrych kantów.


Wesoła


Piękne kolory, interesujące formy i stymulacja fantazji – wszystko to powoduje, że dzieci mają wesołą zabawę!
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 374 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 374 elementów