Lista produktów producenta: Haba Zabawki

Zabawki Haba

Haba to znany, szeroko rozpoznawalny niemiecki producent ekologicznych zabawek dla dzieci w różnym przedziale wiekowym.

Drewniane zabawki firmy Haba są wytwarzane w Niemczech, w siedzibie firmy w Bad Rodach we Frankonii.
Dodatkowo Haba posiada certyfikat PEFC świadczący o odpowiedzialnym wykorzystaniu drewna pochodzącego z lasów oraz zaangażowaniu w utrzymanie stabilnej gospodarki leśnej.
Głównym przesłaniem firmy HABA jest tworzenie zabawek wspomagających rozwój dziecka, wprowadzających mnóstwo radości do ich życia, bezpiecznych i zawsze najwyższej jakości. Drewno do produkcji zabawek jest starannie wyselekcjonowane, do jego barwienia używa się wyłącznie farb i lakierów wodorozcieńczalnych - bezpiecznych dla dziecka.

Niemieckie zabawki ekologiczne

Wszystkie zabawki firmy HABA spełniają wymagania odpowiednich dyrektyw Unii Europejskiej. W roku 2011 Haba, ponownie jak w latach poprzednich, otrzymała europejski certyfikat DIN EN ISO 9001;2008 oraz nowy certyfikat DIN EN ISO 14001:2009.
Certyfikaty te potwierdzają wysoką jakość produktów Haba, zgodność z aktualnymi wymaganiami dotyczącymi bezpieczeństwa oraz ścisłe przestrzeganie wytycznych dotyczących ochrony środowiska naturalnego. 
Znakomita większość zabawek HABA posiada również znak jakości "spiel gut" nadany przez Komitet do spraw gier i zabaw ("Kinderspiel + Spielzeug"). Potwierdza to wysoką jakość tych zabawek, troskę o środowisko oraz zrównoważone wykorzystanie materiałów, które służą do produkcji zabawek.
Wśród licznych zabawek tego znanego i cenionego na całym świecie producenta można wyróżnić klocki dla dzieci, gryzaki, grzechotki, gry edukacyjnezabawki muzyczne czy np. puzzle.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 56 elementów