Lista produktów producenta: EITECH

Klocki konstrukcyjne EITECH

Możliwości zestawów konstrukcyjnych EITECH są ograniczone tylko wyobraźnią i pomysłowością dzieci, małych projektantów!. Magią systemu EITECH jest to...

Klocki konstrukcyjne EITECH - konstrukcje plastikowe i metalowe.


Klocki konstrukcyjne EITECH to zabawa polegająca na budowaniu pojazdów, obiektów i innych ciekawych konstrukcji.


Kontrukcjie EITECH składają się z kółek, silników, bloków metalowych lub plastikowych, pasków, płytek, prętów i wielu innych mechanicznych komponentów.


Ta różnorodność części w zestawach Eitech pozwala na zbudowanie małych, pracujących modeli ze świata rzeczywistego, od prostych mechanizmów do skomplikowanych budowli. Podstawą konstrukcji jest system dziurek i przewierconych otworów w elementach umożliwiających dokładność i wiele możliwości w budowaniu. Solidność części zapewnia wielokrotne ich użycie do budowy rozmaitych modeli.


Możliwości zestawów konstrukcyjnych EITECH są ograniczone tylko wyobraźnią i pomysłowością dzieci, małych projektantów!. Magią systemu EITECH jest to, że ciągle stawia przed budującym nowe wyzwania. Klocki EITECH to prawdziwa technika w miniaturze, wystarczy zaangażować swój umysł. Daje on możliwość dla dzieci i ich rodziców na wspólne budowanie, które będzie satysfakcjonujące, edukacyjne a przede wszystkim będzie wspaniałą zabawą.


EITECH to system doceniany również przez inżynierów i nauczycieli.

Zestawy konstrukcyjne EITECH są idealną zabawką edukacyjną, która zdobywa ogromne zainteresowanie dzieci. Z zestawów można zbudować proste mechanizmy, które demonstrują różne prawa i zasady z dziedziny matematyki, fizyki, mechaniki i generalnie nauk ścisłych. Dzięki tym zestawom proste złożenie dwóch części razem uczy fundamentalnej zasady inżynierii, iż aby się trzymały trzeba przez nie przewlec śrubę. Ilustruje to ponadto prosty ale bardzo istotny fakt, potrzebne są do tego narzędzia: płaski klucz czy śrubokręt. I oczywiście EITECH uczy zręczności i zwinności. Poza przedstawieniem praw naukowych, zestawy EITECH są idealne do wytłumaczenia w interesujący sposób istoty wielu konstrukcji inżynieryjnych, które napotykamy w życiu codziennym. Wielu dzieciom sprawia dużą trudność zrozumienie pracy urządzenia innego niż dwuwymiarowe. Pozwólmy im samym zbudować model, wtedy same, z zainteresowaniem będą poznawać świat trójwymiarowych maszyn. EITECH pozwala na poznanie funkcji mechanicznych, kreację i dostosowanie konstrukcji do własnych projektów.

EITECH to niepodważalnie produkty bardzo wysokiej jakości. Trwałość części i elementów mechanicznych, mocny i bezawaryjny silnik dają najbardziej optymalne możliwości konstrukcyjne budowania i wielokrotnego przebudowywania modeli bez szkody dla kształtu i funkcji komponentów zestawów.


Linie produktowe

Przedstawiamy Państwu 3 linie produktowe firmy EITECH. Każdy zestaw posiada narzędzia służące do przykręcania śrubek. W zależności od zestawów można wybudować od 1 do 10 modeli (dołączona instrukcja umożliwia budowanie krok po kroku).O wiele więcej modeli zbudujesz gdy użyjesz swojej wyobraźni. Możesz również dowolnie łączyć zestawy wybierając z nich potrzebne Ci elementy, da Ci to jeszcze więcej możliwości.
Dla najmłodszych EITECH proponuje duże elementy plastikowe. a także części, które po zbudowaniu modelu umożliwiają jego poruszanie się. Dla dzieci starszych EITECH proponuje zestawy z elementami metalowymi z możliwością rozbudowania ich i dodania silnika. Niezmiernie ciekawa, atrakcyjna i o dużych walorach edukacyjnych jest linia solarna z elementami napędzanymi na baterie słoneczne.


 


To kolorowe, plastikowe klocki konstrukcyjne do skręcania dla młodszych dzieci (od lat 4). Zestawy zawierają duże elementy z kolorowego plastiku. Konstrukcje przedstawiają głównie różne pojazdy, po zbudowaniu których można się nimi bawić. Zbudowane konstrukcje mogą się poruszać dzięki elementom mechanicznym. 


 


Linia ta przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 8 lat. Zestawy są zróżnicowane pod względem stopnia trudności, dają możliwość rozmaitych konstrukcji, od prostych do bardzo skomplikowanych modeli, odzwierciedlających nawet w drobnych szczegółach konstrukcje ze świata rzeczywistego. Zestawy są kompatybilne ze sobą, można je łączyć ze sobą i rozszerzać o kolejne części, zwiększając tym samym możliwości budowania


SOLAR

Linia ta jest rozszerzeniem metalowych zestawów konstrukcyjnych, do których dodano panele solarne. Wprowadza ona w zagadnienia energii słonecznej i sposobów jej wykorzystania. 


 

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów