Kategorie

Promocje

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

1. Sklep z Zabawkami i Balonami - ul. Konopczyńskiego 14/9u KRAKÓW (Ruczaj) Tel: 12307-34-84 2. Sklep z artykułami Imprezowymi i Balonami - os. 2 Pułku Lotniczego 47B Kraków (Czyżyny) Tel: 575-892-150


Blog navigation

Najnowsze wpisy

Lista produktów producenta: BAJO Drewniane Zabawki

Drewniane Zabawki BAJO - Polskie zabawki - Sklep z zabawkami - Kraków

Duży wybór i niskie ceny. Zapraszamy! Zabawki BAJO spełniają potrzeby dzieci jak i ich rodziców.

Drewniane Zabawki BAJO nie są zwykłymi bezdusznymi produktami powielanymi w tysiącach egzemplarzy, lecz małymi dziełami sztuki tworzonymi z wielką precyzją i dbałością o szczegóły. Każdy z tych niezwykłych przedmiotów posiada swoją historię, wynik długiego procesu projektowania i dopasowywania do potrzeb dzieci i rodziców.


Polska firma BAJO stara się projektować wielofunkcyjne zabawki, które jednocześnie rozwijają inteligencję, zręczność i świadomość dziecka. Mają one w zrównoważony sposób kształtować rozmaite typy wyobraźni: kolorystyczną, przestrzenną, motoryczną, symboliczną i kreatywną. Uczą myślenia analitycznego i abstrakcyjnego.


Zabawki Bajo tworzą właściwą przestrzeń dla zabawy, gdzie dziecko może kreować swoje własne reguły. W przeciwieństwie do gier komputerowych nie narzucają one sztucznych ograniczeń na wyobraźnie, lecz aktywizują i stymulują naturalne zdolności dziecka.


BEZPIECZEŃSTWO


Zabawki BAJO spełniają wszystkie europejskie (określone w rozporządzeniu 88/378/EWG oraz 93/68/EWG) i amerykańskie wymogi w kwestii materiałów, produkcji i oznakowania zabawek. Używamy tylko najbezpieczniejszych certyfikowanych nietoksycznych farb opartych na naturalnych składnikach, zgodnych z wymaganiami Uni Europejskiej (EN71) oraz normami stosowanymi w USA.
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 122 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 122 elementów