Kategorie

Producenci

Nasz sklep

Nasz sklep

Sklep Stacjonarny - ul. Szwai 14/9u KRAKÓW

Najczęściej kupowane


Zabawki Kraków - Sklep stacjonarny z Zabawkami

Sklep stacjonarny z zabawkami mieści się przy ulicy Szwai 14/9U w Krakowie

Godziny otwarcia sklepu:

Pon-Pt : od 10:00 do 18:00

Sobota : od 10:00 do 15:00

Zabawki Kraków - dojazd z mapą

Jak w przypadku innych rodziców, których świat  zmienia się wraz z przybyciem na świat ukochanej pociechy,  tak i dla nas narodziny syna były wydarzeniem szczególnym oraz inspirującym. 

Wybierając zabawki dla naszego synka lub w wielu przypadkach otrzymując je w prezencie, odkryliśmy, że pośród sporego wyboru – trudno o zabawkę nietuzinkową, niebanalną, taką, która nie zostanie porzucona w przysłowiowy „kąt”.

Chcieliśmy kupować odpowiedzialnie, wybierając producentów stawiających na jakość i trwałość, a zarazem szanujących prawa człowieka. Za zadanie postawiliśmy sobie więc zakup akcesoriów do jedzenia, które byłyby wyprodukowane w Europie, długo poszukiwaliśmy sympatycznego pluszaka „made in Poland”…

Powoli rodził się też pomysł stworzenia portalu, który pomógłby rodzicom takim jak my odnaleźć wartościowe zabawki wytwarzane w Polsce oraz Europie. Wybór odpowiednich zabawek wymagał czasu oraz sporo wysiłku – mamy jednak nadzieję, że w efekcie znajdziecie tutaj zabawki, które pokochają nasze maluchy.

Zabawki i akcesoria, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie są starannie selekcjonowane - szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo, walory edukacyjne, atrakcyjność oraz kraj produkcji. 

  • Bezpieczeństwo: proponowane zabawki oraz akcesoria są dostosowane do wieku dziecka, wykonane z bezpiecznych materiałów oraz komponentów (ekologiczne drewno, bezpieczne farby, nie zawierają BPA) oraz spełniają odpowiednie normy poparte europejskimi atestami oraz certyfikatami.
  • Walory Edukacyjne: tak, aby wspierać harmonijny rozwój dzieci, uczyć poprzez zabawę, zachęcać do kreatywnego myślenia,  pobudzać dziecięcą ciekawość.
  • Atrakcyjnośćzabawki kupujemy po to, aby cieszyły…  niekoniecznie muszą błyszczeć kolorami lub wydawać z siebie pełną gamę dźwięków - takie zabawki, niejednokrotnie szybko się nudzą.

Większość z produktów, które znajdziecie w naszym sklepie z zabawkami zostało przetestowanych przez naszego syna oraz inne zaprzyjaźnione maluchy.  Również Wasze opinie są dla nas bezcenne – dlatego jeśli posiadacie dany produkt, prosimy o wystawienie mu komentarza.

Nasz asortyment ograniczony został tylko do produktów wykonanych w Polsce i Europie. Oferta jest stale aktualizowana – zapraszamy więc do kolejnych odwiedzin naszego sklepu…z ciekawymi i bezpiecznymi zabawkami z Polski i Europy!


Zachęcamy także do polubienia naszego profilu na Google +, gdzie znajdziecie najświeższe informacje o nowych produktach i promocjach.

 

Zabawki Kraków - Sklep z Zabawkami:

 

Zabawki Kraków - Sklep internetowy i stacjonarny w Krakowie - Ruczaj Chmieleniec, ul. Szwai 14. Tylko ciekawe i bezpieczne zabawki z Polski i Europy

 

Piotr Wójcicki - NOTMADEINCHINA.PL

ul. Szwai 14/9U

30-383 Kraków

 

Monika12 307-34-84Sklep Stacjonarny
Asia506-541-486Zamówienia telefoniczne oraz hurtowe
Piotr883-777-029Problemy techniczne i zamówienia


e-mail: sklep@niczchin.pl