Klocki Magnetyczne

Promocje

Nasz sklep

Nasz sklep

Sklep Stacjonarny - ul. Szwai 14/9u KRAKÓW

Najczęściej kupowane


Klocki Magnetyczne

Klocki magnetyczne dla dzieci

Podstawowymi elementami w klockach magnetycznych są namagnesowane pręciki i kulki, które należy łączyć różnoimiennymi biegunami (+ z -), tworząc dowolne kształty, figury czy fantastyczne konstrukcje magnetyczne.

Przez dodatkowe specjalne beleczki z gwintowanymi końcówkami i elastycznym korpusem można budować rucho...

Klocki magnetyczne dla dzieci

Podstawowymi elementami w klockach magnetycznych są namagnesowane pręciki i kulki, które należy łączyć różnoimiennymi biegunami (+ z -), tworząc dowolne kształty, figury czy fantastyczne konstrukcje magnetyczne.

Przez dodatkowe specjalne beleczki z gwintowanymi końcówkami i elastycznym korpusem można budować ruchome zestawy i wytrzymałe konstrukcje o nieograniczonej liczbie możliwości tworzenia i rozbudowy.

Klocki Magnetyczne

 • Wszystkie sprzedawane przez nas klocki magnetyczne wytwarzane są w Europie.
 • Serdecznie polecamy wszystkie nasze klocki magnetyczne. 
 • W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie czy na prezent dla dziecka.
Więcej

Klocki Magnetyczne Jest 7 produktów.

Podkategorie

 • Piccoli Mondi
  Linia klocków magnetycznych Piccoli Mondi to kolorowe klocki magnetyczne dla dzieci już dla 2 lat. Zestawy Piccoli Mondi, przez łączenie ze sobą namagnesowanych części postaci czy zwierzątek, rozbudzają ciekawość dziecka, zwiększają jego zdolności manualne i umiejętności konstrukcyjne.
 • Klocki magnetyczne...
  Klocki magnetyczne SUPERMAG CLASSIC - Niewielkiego rozmiaru klocki składające się z magnetycznych pałeczek i kulek wyprodukowanych przez włoską firmę PlastWood, do budowy precyzyjnych konstrukcji dla starszych dzieci.Priorytetowym założeniem przy powstawaniu firmy było bazowanie na prostocie, oryginalności, kreatywności, jakości i bezpieczeństwie. Została ona wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami za jakość i oryginalność produkowanych zabawek dla dzieci.
 • SUPERMAXI
  Klocki magnetyczne SUPERMAXI Włoskiej firmy PLASTWOOD to klocki produkowane we WŁOSZECH. Dzięki temu klocki magnetyczne tej firmy są zawsze zgodne z unijnymi dyrektywami i przede wszystkim są bezpieczne, produkowane z wysokiej jakości materiałów, nie zawierają substancji toksycznych. Duże i bezpieczne klocki dla dziecka!Klocki magnetyczne SUPERMAXI to świetna zabawa dla dzieci już od 3 roku życia. Klocki magnetyczne SUPERMAXI pomagają rozwijać umiejętności manualne, rozwijają kreatywność dziecka, posiadają właściwości terapeutyczne i antystresowe.
 • Speed - Pojazdy
  Klocki magnetyczne Supermag SPEEDKlocki magnetyczne to wspaniała zabawa konstrukcyjna. SPEED to linia klocków magnetycznych gdzie można budować ruchome zestawy i bardzo wytrzymałe konstrukcje. Dzięki temu istnieje nieograniczona liczba możliwości tworzenia i rozbudowy poprzez dowolne łączenie zestawów klocków magnetycznych.W zestawach klocków magnetycznych wyróżniamy elementy takie jak: kolorowe, magnetyczne i wkręcane pręciki, wiele rodzajów kulek magnetycznych, koła, koła terenowe, itp.
 • Klocki magnetyczne...
  Klocki Magnetyczne Supermag Adventure to doskonała zabawa przez wiele godzin dla dziecka jak i jego rodziców. Są klocki znanej firmy Plastwood. Seria Adventure - PrzygodaWyprodukowano we Włoszech
 • Klocki Tryron - Duże...

  Klocki Tryron

  Klocki Magnetyczne rozwijają kreatywność swojego dziecka wraz z nowym rewolucyjnym systemem dużych klocków magnetycznych TRYRON. Klocki posiadają nowe większe rozmiary wszystkich elementów w zestawie.

  Klocki Tryron

  • Klocki magnetyczne TRYRON są idealne dla dzieci od 3 roku życia które kochają budować, bawić się i odkrywać nowe możliwości i figury. 
  • Klocki magnetyczne TRYRON są tak zaprojektowane aby nie miały żadnych na tyle małych elementów aby 3 letnie dziecko mogło je połknąć.
  • Klocki magnetyczne TRYRON to w pełni bezpieczne klocki dla dzieci od trzeciego roku życia!
 • Klocki Kliky - Klocki...

  Klocki Kliky - Klocki Magnetyczne dla Maluchów

  Bezpieczne już od pierwszego roku życia. Klocki mają duże kształty, łączą się ze sobą na zasadzie magnesów a przy okazji mają walory edukacyjne - uczą kształtów, kolorów, podstawowych przedmiotów np: nazw owoców, zwierząt, cyferek.

  Kształt klocków sprawia, że są one łatwe do chwycenia, zachęcają do budowania pierwszych przestrzennych konstrukcji.

  Klocki Kliky - Klocki Magnetyczne dla Maluchów

  • Klocki są rekomendowane dla dzieci od lat 1 do 5
  • Produkowane są we Włoszech
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów