Hama Midi, koraliki w woreczku

Promocje

Nasz sklep

Nasz sklep

Sklep Stacjonarny - ul. Szwai 14/9u KRAKÓW

Najczęściej kupowane


Hama Midi, koraliki w woreczku
Hama Midi, koraliki w woreczkuKoraliki Hama Midi dla dzieci od lat 5, dodatkowe koraliki, jednokolorowe zestawy w woreczkach. Wspaniały dodatek do innych zestawów Hama Midi, materiał do tworzenia wisiorków oraz bransoletek, dodatkowe kolory do projektów przedstawionych w książeczkach z projektami "Hama Inspiration"

Hama Midi, koraliki w woreczku Jest 94 produktów.

Podkategorie

  • Hama Midi 1000 koralików

    Hama Midi, koraliki uzupełnające w woreczku. w woreczku znajduje się 1000 koralików.  Wspaniały dodatek do innych zestawów Hama Midi, materiał do tworzenia wisiorków oraz bransoletek, dodatkowe kolory do projektów przedstawionych w książeczkach z projektami "Hama Inspiration"

  • Hama Midi 3000 koralików

    Hama Midi, koraliki uzupełnające w woreczku. w woreczku znajduje się 3000 koralików.  Wspaniały dodatek do innych zestawów Hama Midi, materiał do tworzenia wisiorków oraz bransoletek, dodatkowe kolory do projektów przedstawionych w książeczkach z projektami "Hama Inspiration"

  • Koraliki Midi 6000...

    Hama Midi, koraliki uzupełnające w woreczku. w woreczku znajduje się 6000 koralików.  Wspaniały dodatek do innych zestawów Hama Midi, materiał do tworzenia wisiorków oraz bransoletek, dodatkowe kolory do projektów przedstawionych w książeczkach z projektami "Hama Inspiration"

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 94 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 94 elementów